Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psychoterapia dziala!Czekam na każdego posta z wasza opinia


maura

Rekomendowane odpowiedzi

Phi ... jeszcze sie zatnie ... wiola173, bede chodzic az mi sie nie znudzi ale nic z tego nie bedzie...bo ja nie wierze w zwalanie wszytskiego na dziecinstwo, matke ojca i pania od matematyki.... :( no z wyjątkiem jakichs traum prawdziwych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiola123 ! ja tez jestem tego samego zdania co Dune ja miałem normalne dzieciństwo i czego ma się w nim doszukiwać , że ktoś mnie jebnął grabelką w piaskownicy i stąd depresja

 

-- 20 lip 2011, 15:47 --

 

Nie sądzę ,że byłe jakieś wydarzenia , których nie pamiętam bo byłem za mały albo wyparłem je świadomie z pamięci , co nieznaczy , że terapia jest be , zresztą jestem jeszcze żółtodziobem dopiero 4 spotkania za mną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, nooo....bede ... ale pan mnie drażni... :twisted:

 

Dave38, ooo grabelką w piaskownicy... :shock: twardziej jestes ;)

ale....kazdy cos tam ma w dzieciństwie do wygrzebania....tylko ile sie mozna na tym slizgac...

ja żadnych traum nie pamiętam...ale ojciec odszedl jak mialam 2 lata, wrocil jak mialam 6

a potem w domu bylo lekko letnio

i sadzę ze na tym drobnym i bardzo popu;arnym schemacie męskiej odpowiedzialności

mozna zawiesic całe moje życie....lęk przed odrzuceniem i całą reszte

no ale co z tego wynika....?

Wg mnie nic....

Bo nic w przeszłosci nie zmienię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrong ! mi też wisi dosłownie i w przenośni ale wiem , że obojętność to najgorszy wróg , to droga do nikąd w przepaść a tak są po drodze jakieś polne dróżki leśne , nawet sam fakt , że przez 1,5 godziny odrywasz , się od destrukcyjnych mysli , uczysz się rozmawiać o swoich uczuciach - dla mnie zresztą dla każdego faceta chyba to gigantyczny problem , słuchasz innych , może nawet trochę im w czymś pomagasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrong, daj numer, zadzwonię za ciebie...a potem cie zawioze...kcesz?

bylebys tylko wierzyła...a ja nie wierzę... :( tez mam swiat przez szybę...glupio słyszec wlasny smiech jak cudzy...znam to... :(

 

Dzieki kochana, ale na razie nie moge, nie dam rady ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dave38, a to ty masz grupową? ja mam indywidualną...na grupową bym nie dała rady :(

 

wrong, noo...wlasnie...i w tym nasz problem... :(

 

 

Grupową , psychodynamiczną

 

-- 20 lip 2011, 16:25 --

 

Wrong ! Nie ma ratunku .... ? skąd takie teorie , czyli tak dzieci z domu dziecka tak naprawdę w ogóle po co chodza na tym świecie , ja nie chcę się rozpisywać o terapii , są mądrzejsi i bardziej doświadczeni np. Monika1974 , zobacz , ktos wyciąga do Ciebie rekę na forum , żebyś pojechała razem , to już i tak bardzo dużo , będziesz miała przewodnika i dobrego duszka ,na początek a jak nie pójdziesz zobaczysz , sprawdzisz to skąd wiesz , że to nie dobre , ja mam mieszane uczucia ale chodzę , w coś trzeba wierzyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dave38, no tak, moze masz teraz lepszy moment i jestes w stanie sie zmusić do chodzenia i do wierzenia....ja tylko do chodzenia... wrong, do niczego .... :( tak to z nami jest :( cały czas przynudzam ze zaluję zlotu, a zaloże sie ze jakby byl w ten weekend to tez bym sobie jakąś klode pod nogi cisnęła :( jestem beznadziejna i jeszcze szukam usprawiedliwien :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ale jak do tego psychologa. na platne wizyty mnie nie stac 80.zl za godzine. a jak dzwonilam po poradniach to termniny sa kilku miesiecne

Jeśli chodzi o Kraków to naprawde nie ma problemu z dostępnoscią publicznej psychoterapii albo porady psychologicznej.Tylko że z reguły jest tak ze jeśli ktoś dzwoni poraz pierwszy to zazwyczaj mówi mu sie że wolne terminy sa zazwyczaj za kilka miesięcy żeby sprawdzic jego motywacje.Jak dzwoniłem to poradni zapytać sie o wolny termin powiadziano mi ze dopiero za kilka miesiecy może będzie wolny termin a jak przyszedłem osobiscie to usłyszałem że już za dwa tygodnie moge zacząć terapie.Terminów wolnych wszedzie jest pełno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune

warto spróbować, pogadaj z panem i po jakimś czasie ocenisz czy pomaga czy nie

w ostateczności mozesz mu sie powyżalać

a jak masz jakieś watpliwości czy cos ci pomoze czy nie to z nim to omów

 

wrong

koniecznie idź do terapeuty albo lekarza

moze terapeuta ci pomoze odnaleźć z powrotem wiarę w siebie

trzymam kciuki

 

Dave opowiedz prosze wiecej jak ta terapia wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Krakowie coś bym ci poleciała a tak to nie wiem

moze zadzwon do kilku przychodni i popytaj?

mi w Krakowie powiedzieli, zeby dzownić bo czasami ktoś odwołuje wizytę i się zwalnia miejsce

i tak bardzo szybko wskaczyłam na pierwsza wizytę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×