Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Abbey, my tylko w pt i pon. I było nas w pon jakoś 18. Ale i tak nam luzują po tych egzaminach, z resztą zwolnili mnie na próbę na trzech lekcjach. Malowałam sobie na niej paznokcie, oczywiście zawsze najgłośniej ze wszystkich śpiewając i odwalałam głupa przed dziewczynami z pierwszej , kocham to. ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirabeleee, luzują? Cholera, zazdroszczę. U nas normalny, licealny materiał, w tym zapisane już dwie czy trzy prace klasowe na następny tydzień :P

Jedyny luz to na WOSie, ale tam to luz był zawsze, teraz na lekcje wychodzimy na ławeczkę, połowa idzie do sklepów itd... :bezradny:

 

Tylko historii już chce oceny stawiać, a ja ostatnio jadę na samych 3+ (i zawsze brakuje punktu do 4!), nawet nie ma jak poprawić, ojciec mnie ukatrupi :roll::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, hm.. u nas przez te weekendy. Ale spokojnie, cały przyszły tydzień mam zawalony sprawdzianami, spoko.

I dyplomówka za dwa miesiące z pianina, chyba zejdę na zawał kiedyś. -.- , było tak na półrocznym, wyglądałam strasznie, a raczej moje zwłoki, na wpół żywa. Zabijta mię.

 

Weź dziecko, napisz do mnie na gg.18632552 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, ech, sztywniara.. :D ;P Ja mam w telefonie, czasem nie mogę się odciągnąć. ;D

 

Ja dalej tak nie pociągnę. Stresuję się a tu teraz występy, konkursy, dyplomy, bierzmowanie. Wszędzie muszę grać / śpiewać albo grać i śpiewać jednocześnie. A trzęsę się jak galareta. -.-

 

-- 02 maja 2012, 14:13 --

 

Sztywne to może być kilkuletnie dziecko po paru minutach zabawy piłą łańcuchową. ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×