Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.II


Amon_Rah

Rekomendowane odpowiedzi

Ka-Po masz się starać dla Siebie i dla nas. Wreszcie trafią Ci te leki i poczujesz się lepiej. Jak się nie będziesz starała to powyrywam Ci trochę tych piór , stracisz noszenie i ... zejdziesz na ziemię :D .

 

-- 06 lip 2011, 21:26 --

 

ortel najważniejsze to aby lekarz trafił Tobie optymalne leki. Jeżeli te od dłuższego czasu nie dają poprawy może czas na zmianę leków

albo na konsultację z innym lekarzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dust okredli mnie zwyczajnie całkiem - ale dobrze, że dokumenty odzyskałam.

Ka Po ja się na lekach nie znam... ale może ta zmiana Ci pomoże? trzymam kciuki.

Ortel powodzenia w doborze leków - ja po 2 tygodniach po zmianie poczułam się prawie jak człowiek.

A alkohol pomaga zmniejszyć napięcie - przynajmniej tak u mnie działa. Może jak sie lepiej poczujesz nie będziesz go potrzebować.

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po co ja mam się starać , ratować siebie, no po co :?: , to nic nie da, nie będę żebrac o uczucia...niczyje..o nie.. juz nie

 

Kasia nie piernicz takich bzdur :evil: znowu uzależniasz siebie od innych ta wypowiedzią. Miałaś żyć przede wszystkim dla siebie, pokochać siebie, ostatnio miałaś motywację, jesteś fachowcem, poradzisz sobie. No i oczywiście niezbędnym napędem tego forum i ważną osobą dla wielu ludzi :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roberr66666 w jakim celu zakladasz nowe konto dla jednego posta :?:

 

Ka_Po nie wiem co Ci napisac.Sam mam podobne odczucia i sam jestem w kropce.Dopoki zyje rytmem dnia codziennego jakos daje rade ale czuje ze gdybym zaczal siedziec w domu i zrezygnowal z pracy mogloby byc nieciekawie :-| .Im wiecej pracy i mniej wolnego czasu tym dla mnie lepiej wiec zapieprzam a urlop wykorzystuje jezeli juz mnie mocno naciskaja.Moze po tym wszystkim powrot do pracy bylby dobrym rozwiazaniem ? (u Ramba to sie sprawdza).

 

Pisalismy wczesniej o derealizacji.Mysle ze lek o nazwie Cesamet (odpowiednik Drobinol) moglby cos pomoc w tej sprawie.Niestety zapewne z pewnych wzgledow NIGDY nie zostanie on zalegalizowany w PL a jego posiadanie moze byc karalne.Z reguly substancje uzyskiwane z roslin nie sa ze tak powiem "dochodowe" poniewaz interes na nich jest marny (przyklad - Salvia divinorum i badania nad mozliwoscia zastosowania jej w medycynie).Najlepiej sprzedac cos co zostalo "stworzone" przez czlowieka i opatentowane przez konkretna firme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam na razie siły, brakuje mi jej już, tej motywacji, jest mi źle , zwyczajnie w życiu źle :-|

Nie potrafie żyć sama dla siebie, czuję się odrzucona i nie kochana.

Sprzeczne uczucie , podpowiada mi : 'weź byka za rogi" tylko czy wystarczy mi siły???

 

Kasia to tylko następny dół z którego się wygrzebiesz, jesteś pod opieką lekarską, wyjdziesz z tego, za parę dni znowu będziesz rozrabiać. Każdy z nas czasami tak się czuje, to normalne. Życie to huśtawka uczuciowa, tego nie da się zmienić. A życie dwojga ludzi to ciągłe ścieranie się dwóch charakterów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, a podobno ważnych decyzji nie podejmuje się w chorobie, sama mi o tym pisałaś, ze tak uczą na terapiach. Przypomniało mi się moje niedawne zachowanie, jak chciałam wyrzucić z mojego życia jedyną osobę, która o mnie naprawdę myśli. Na szczęście się nie dał a mało brakowało. Nie rób czegoś czego potem będziesz żałowała. Najpierw się wylecz. On wie, że nie jesteś sobą ale może sobie z tym równie dobrze źle radzić jak i Ty, każdy przezywa cierpienie na swój sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, w takim razie musisz to wszystko wywalić z siebie przy lekarzu, może rzeczywiście zostać na kilka dni w szpitalu, żeby co głupiego Ci do głowy nie przyszło. Pamiętaj to nie Twoja wina, to wina choroby.Wiem, że nie masz siły, może w mężu tez te siły opadły i nie ma pojęcia co może zrobić. Ja Cie mogę tylko wirtualnie przytulić i pocieszyć, choć przypuszczam, że niewiele Ci tym pomogę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roberr66666 w jakim celu zakladasz nowe konto dla jednego posta :?:

 

Dust , bo mnie zbanowali za posta napisanego z loginu los, który to założyłem dla jaj, specjalnie, żeby tego luzackiego posta napisać….

post588589.html#p588589

bałem się , że jak tak się zabawię ze swojego konta , to ci moderatorzy, którzy mnie nie lubią od razu dadzą za coś tam kolejne ostrzeżenie i mnie zbanują….

Okazało się, że i tak znaleźli sposób.Chyba kara za cytat PW Korby do mnie.

Gdy się próbuję logować to mam komunikat

Zostałeś na zawsze wyrzucony z tego forum.

Skontaktuj się z administratorem w celu uzyskania dalszych informacji.

Powód: multikonto

Zbanowano Twój login.”

 

Nie mam jak skontaktować się z administratorem w sposób tu podany-mój komp świruje

Banują mi każde kolejne konto od razu

Ciekawe czemu nie dali informacji przy moim koncie że jestem zbanowany???

Pozdrawiam i zapewne żegnam

rober6666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roberrrr6666 nie lepiej bylo napisac tego "luzackiego" posta ze swojego konta?Przeciez bylo juz dawno mowione ze zakladanie nowych kolejnych kont przez uzytkownikow bedzie kontrolowane czyli tym bardziej sobie zaszkodziles piszac jednego posta z nowego konta.Poza tym nie wiem czy "lubienie" lub "nie-lubienie" uzytkownika przez modow ma tu wogole miejsce i jakiekolwiek znaczenie (ja tak nie uwazam).Bany przyznawane sa raczej za lamanie regulaminu badz obrazliwe teksty w stosunku do innych uzytkownikow itp itd.Ja co prawda mialem 2 konta ale jak wiecie jedno skasowalem w stanie skrajnej depresji na swoja prosbe (kilkakrotnie potwierdzajac chec skasowania go).Myslalem ze nie bede juz tu pisal ale po jakims czasie wrocilem i pisze pod moim pierwszym nickiem na tym forum.

 

Ale koncze ten off-top bo balagan sie robi.

 

Dzisiaj czuje sie super i to bez wyraznego powodu (jak to zwykle w naszej chorobie bywa).Nie mysle co bedzie jutro i staram sie zyc chwilą.Chyba dla tych chwil jeszcze mamy sile walczyc bo wiemy ze one kiedys nadejdą.

 

Trzymajcie sie tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, a podobno ważnych decyzji nie podejmuje się w chorobie, sama mi o tym pisałaś, ze tak uczą na terapiach. Przypomniało mi się moje niedawne zachowanie, jak chciałam wyrzucić z mojego życia jedyną osobę, która o mnie naprawdę myśli. Na szczęście się nie dał a mało brakowało. Nie rób czegoś czego potem będziesz żałowała. Najpierw się wylecz. On wie, że nie jesteś sobą ale może sobie z tym równie dobrze źle radzić jak i Ty, każdy przezywa cierpienie na swój sposób.

Ka_Po do tego co napisała Margolka dopisał bym tylko "nic dodać nic ująć", posłuchaj Jej rady :uklon:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roberr66666 w jakim celu zakladasz nowe konto dla jednego posta :?:

 

Dust , bo mnie zbanowali za posta napisanego z loginu los, który to założyłem dla jaj, specjalnie, żeby tego luzackiego posta napisać….

post588589.html#p588589

bałem się , że jak tak się zabawię ze swojego konta , to ci moderatorzy, którzy mnie nie lubią od razu dadzą za coś tam kolejne ostrzeżenie i mnie zbanują….

Okazało się, że i tak znaleźli sposób.Chyba kara za cytat PW Korby do mnie.

Gdy się próbuję logować to mam komunikat

Zostałeś na zawsze wyrzucony z tego forum.

Skontaktuj się z administratorem w celu uzyskania dalszych informacji.

Powód: multikonto

Zbanowano Twój login.”

 

Nie mam jak skontaktować się z administratorem w sposób tu podany-mój komp świruje

Banują mi każde kolejne konto od razu

Ciekawe czemu nie dali informacji przy moim koncie że jestem zbanowany???

Pozdrawiam i zapewne żegnam

rober6666

 

reklamacje proszę kierować do Admina. ja dałam bana, nie Korba.

regulamin to regulamin. takie zabawy to do piaskownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszesz o jadzie a Twój post to co? cukieraski?

 

Jesteście schorowanymi przemądrzałymi malkontentkami, które próbują kalectwo duszy i emocji nadrobić "dzieląc i rządząc " na ślepo, bez ładu i składu na forum.

 

LOL

wstawię to sobie na facebooka.

dalsza dyskusja jest raczej zbędna.

 

zacznij się ZACHOWYWAĆ. jesteś chamski i tyle. nie potrafisz zaakceptować czegoś, czego nie możesz zmienić.

Twoje hipo Cię nie usprawiedliwia, nic a nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert olej to, piszesz tu szukajac wybawienia nie lepiej cos innego robic niz trollowac na jakims forum.Napisales cos tam ale wyszedl efekt odwrotny pograzyles sie w gorszym dolku.Moje konto tez skasowali a paradoksy to chyba nawet specjalnie mnie sledzila przez co dalem jej sadysfakcje dania bana.Poradze ci cos:nastepnym razem nie rozpisuj sie bo h.uja z tego masz i zamiast tracic czas to idz se film obejrzyj albo zagraj w gry online(gdybys poswiecil czas na grach to bys mial niezlego chara),pamietaj nie popadnij w uzaleznienie od forum :D bo to sie zle skonczy JEBAC IDIOTOW szkoda tracic czas

tera czekam na bana....wiecie kto to napisal :D

 

-- 07 lip 2011, 22:27 --

 

tak pozatym to mozecie sobie napisac to na czole

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba Cie pogięło kolego.

nie pozwolę sobie na przezywanie mnie.

pieprzysz od rzeczy i gówno o mnie wiesz. to nie ja się spinam i nie piszę postów na pół strony więc zastanów się dla kogo to forum znaczy więcej. bo Ty nie przezyjesz jak nie wypowiesz ostatniego zdania.

 

megażenada. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roberrrr6666, poczytaj sobie regulamin. Na każde kolejne konto będziesz dostawał bana, takie są zasady więc zakładanie coraz to nowego nic ci nie da....

Poza tym skończ tu pisać nie na temat!

 

Napisałaś słowa godne moderatorek ...forum psychologicznego. A może się przez ciebie wyhuśtam ?....nieeee za cienka jesteś

Ojoj i co ja mam z tego powodu się załamać? Twoja prywatna sprawa co i przez kogo robisz, jakieś idiotyczne szantaże emocjonalne nie robią na mnie żadnego wrażenia.

 

I co wtedy zrobicie? Potraficie jeszcze żyć w realu?

Ja tak

Taaak, a to ciekawe, bo z tego co ostatnio pisałeś to nie jest tak kolorowo :roll: ... poza tym, to ty wracasz tutaj, do miejsca gdzie niestety nie jesteś mile widziany tylko i wyłącznie na własne życzenie....... to nie ja zakładam miliony kont, poświęcam swój czas na to, żeby komuś coś na siłę udowodnić...... :lol:

 

Ja rozumiem, choroba, ciężka sytuacja w życiu, problemy..... ale no bez przesady.....

 

-- Pt lip 08, 2011 11:15 am --

 

To chamskie, wredne i robi paskudną opinię osobom z CHADem .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż za kultura słowa, inteligencja przewyższająca każdą formę życia we wszechświecie... Jednej prawy człowiek walczy o sprawiedliwość... Samotny wojownik, prześladowany przez wstrętne żmije :mrgreen:

bosz... trochę godności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poi6666. Mimo wszystko nie odpowiem na Twoim poziomie. Twoj post skasowalem bo podales linka do strony, z ktorej kazdy zbanowany moze sie rejestrowac na nowo milion razy. Rozumiem, ze tylko i wylacznie po to, zeby nas upierdolic. I powiem Ci tak- ja tez przez ostatnie 2 lata mialem Cie za osobe zyczliwa, dzielna pomimo wszystkich klod jakie walily Ci sie pod nogi. I tak a propos bratania sie z czarnuchami, gdybys mial chociaz cwierc inteligencji, ktora zawsze miales, a teraz chyba poszla w kosmos, to rozpoznalbys symbole w moim podpisie. Wiec to, co napisales, jest po prostu zalosne. Wczoraj w nocy rozmawialem, zeby skonczyc cala te szope, odbanowac Twojego normalnego nicka i zostawic Cie w spokoju, bez wyrzucania z forum i tak dalej. Ale po tym, jak dzisiaj rzuciles sie na wszystkich, w tym rowniez na mnie, chociaz nigdy nie dalem Ci do tego powodu, no to sorry, ta opcja odpada. Ja nie jestem jakims ch*jem do lania, zebys sobie pozwalal na wszystko co Ci tylko slina na jezyk przyniesie.

I wiesz co, naprawde szkoda.

Tyle ode mnie, EOT i mozesz se pisac co Ci tylko przyjdzie do glowy, ja mam na to wyjebane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże kochany gdzie ja jestem ? Co tu się wyrabia ? Czytam i czytam i muszę dodać coś od siebie. poi6666, pojechałeś za mocno chociaż po części masz rację. Niestety PANIE MODERATORKI ale to właśnie wasze działania wywołują takie reakcje.

Wystarczy człowiekowi odpuścić i nie karać na brzydkie słowo czy fakt, że nie godzi się z czymś. Zwłaszcza, że to forum jest dla ludzi nerwowych albo ja źle trafiłem.

 

Tyle ode mnie.

 

paradoksy, Tak na marginesie to zmień avatar bo wprowadziłaś mnie w błąd. Jak go zobaczyłem po raz pierwszy zakochałem się natomiast w realu ludzie-z-forum-t455-588.html :105:

linka, tobie się nie dziwię że jestes sukowata. Jak bym tak wyglądał to musiałbym tak jak ty gdzieś tą frustracje wyładować.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×