Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kilka moich tekstów oceńcie !


DETLEF

Rekomendowane odpowiedzi

sorry za interpunkcje

 

WE SNIE TEN SPLENDOR WYDARZEŃ ZDAWAŁ SIĘ TAKI ŁATWY , DO MOMENTU KIEDY NIE OTWORZYŁEM OCZU , A BLADY STRACH NIE PRZESZYŁ MNIE BEZLITOSNIE , DZIEŃ OBUDZIŁ MNIE NIE ZASTANAWIAJĄC SIĘ NAD SWOJĄ SMIERCIONOSNĄ BRONIĄ NAKAZUJĄCĄ PRZEBYWANIA W BEZKRESIE ABSURDU !

 

 

GŁÓD EMOCJI CAŁY CZAS NAS GANI , SMRÓD MYSLI OBŁUDNYCH POWRACAJĄCYCH Z DNIA NA DZIEŃ Z CHWILI NA CHWILĘ ! TAK BARDZO ZGUBIENIE PRAGNIEMY NASZEJ ZGUBY OTACZAJĄCEJ ZEWSZĄD , BEZ PRZEMYSLENIA, BEZ SWIADOMOSCI OBŁUDNIE MYSLĄC ŻE WIEMY CO MÓWIMY I CO MYSLIMY , NIC BARDZIEJ MYLNEGO ! JESTESMY NA TYLE SŁABI ŻE NIE POTRAFIMY DOSTRZEC SWOICH NIEDOSKANAŁOSCI , DLATEGO TO NAS GUBI, I NIE POTRAFIMY SIEBIE ODNALESĆ SLEPO WIERZĄC W SWÓJ IDEAŁ !

 

 

TAK TRUDNO STĄD ODEJSC, TAK TRUDNO ZOSTAĆ ! CZAS CICHY MORDERCA , STRACH NIE POZWALA POWIEDZIEĆ DOSYĆ, A STWORZYCIEL ZABRAĆ TEŻ ZA BARDZO NIE MA OCHOTY ! GŁOWA NIE TA SAMA , ODDECH NIE TEN SAM ! JUŻ DO RYCHŁEGO KOŃCA TAK ZOSTANIE , MÓZG TO NIE SILNIK CZĘSCI NA NOWE NIE WYMIENISZ !

 

 

 

BLASK W OKU GDZIES UMARŁ , CZAS GONI NIE PYTAJĄC SIĘ KIM JESTES I CZY POTRZEBUJESZ Z NIM BYĆ CZAS NAS GANI BEZLITOSNY TYLKO CZYHA I SZUKA ZGUBY BEZWZGLĘDNY BEZ LITOSCI STWÓR ! CZAS JEST ZGUBĄ NASZĄ ODWIECZNĄ ! POPROSIĆ SIEBIE O JESZCZE CHOCIAŻ JEDNĄ SEKUNDĘ JEST TAK SAMO NIE OSIĄGALNE JAK SAMO BYCIE SOBĄ NA TEJ PLANECIE WSRÓD SPOJRZEŃ LUDZI I CZYHAJĄCEGO CZASU SĘPIĄCEGO SIĘ BEZ LITOSCI

 

 

nie mam zdrowia do życia ! czasami się usmiechnę w przypływie dzikiej euforii , ale to zgubne jest , odczuwam tylko lęk i strach ! ludzie pytają mnie ''co z tobą człowiek ? nie potrafię odpowiedzieć

 

 

JUŻ ZAPOMNIAŁEM JAK GRA SIĘ W TĄ KULTOWĄ GIERKĘ ZWANĄ ŻYCIE ! JAKIS CZAS TEMU ODSTAWIŁEM JĄ NA PUŁKĘ I LEŻY ZAKURZONA , MOŻE DLATEGO ŻE TA GRA NIE JEST JAKAS NAD WYRAZ ZAJEBISTA , ZA JAKĄ WIĘKSZOSĆ LUDZI JĄ UWAŻA ! JAK NA RAZIE CHYBA ZOSTANIE NA PUŁCE SPOWITEJ KURZEM ! ŻYCIE NAJBARDZIEJ PRZEREKLAMOWANA GRA !

 

 

ANHEDONIA JEBANA CAŁY CZAS TYLKO CZYHA I STOI PRZYMNIE NIE POŻĄDANA ! SMAGA MNIE SWOIMI BRUDNYMI PALCAMI ! TO JAK KOSZMAR Z KTÓREGO NIE MOŻESZ SIĘ OBUDZIĆ ! A KIEDY SIĘ PRZEBUDZISZ TO ŁZY W OCZACH I KRZYK NIEMY NA USTACH ! ODDECH GDZIES SIĘ ZAGUBIŁ A TWARZE LUDZI KTÓRYCH KOCHASZ STAJĄ SIĘ OBCE ! CO ZA KOSZMAR STRASZLIWY I TAK BARDZO REALNY REALNY BARDZIEJ NIŻ ŻYCIE KTÓRE JEST TERAZ I TUTAJ !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ort :D

 

-- 09 maja 2011, 19:57 --

 

Oda do....... zgadnijcie czego :))))

 

 

Wciąż czuję pożądanie, nie opuszczasz mych myśli...

proszę, dziś w nocy jeszcze raz mi się przyśnij!

Tak, od rana mam plan jak cię ułożyć,

jak trzeć, potem gładzić, do ust mych włożyć.....

Ach boski ty mój wytworze

tak, ręką do buzi cię włożę!!!!!

Śmietanką cię obłożę i napawać się tobą będę

najwyższy szczyt rozkoszy z tobą nabędę.....

zjem cię całego, potem natrę znowu, położę, ogrzeję,

jak zjem dwóch twych braci, z rozkoszy oszaleję!

Ach jakam pełna, już więcej wejść nie chce......

Jak mile ma duszę i ciało to łechce :)

 

-- 09 maja 2011, 20:07 --

 

To oda do placka ziemniaczanego, niech nikt nie pomyśli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×