Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

No niby ten kurs tanca zacząłem ale tez brakuje mi towarzyskości,dobrze mi sie gada,ale po kursie kazdy idzie w swoją stronę,niby taki wielki Kraków,tylu ludzi a nikogo od serca;/ jakoś niektórzy nawiązują tam trwalsze relacje,spotykają się po kursie ale nie ja,ja coś nie za bardzo;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć to większość przedstawicieli naszego gatunku to chuje i debile :) Dlatego wszystko, nawet najwspanialsze cywilizacje, ulega autodestrukcji. Może kiedyś, pewnego cudownego dnia, przyjdzie nadczłowiek i postąpi tak jak my z naszymi ewolucyjnymi konkurentami czyli wymorduje nas. A nawet jeśli naturalnie nie nadejdzie nasz następca to sami sobie go stworzymy. Sorry, ale mam dzisiaj wyjątkowo zjebany humor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć to większość przedstawicieli naszego gatunku to chuje i debile :) Dlatego wszystko, nawet najwspanialsze cywilizacje, ulega autodestrukcji. Może kiedyś, pewnego cudownego dnia, przyjdzie nadczłowiek i postąpi tak jak my z naszymi ewolucyjnymi konkurentami czyli wymorduje nas. A nawet jeśli naturalnie nie nadejdzie nasz następca to sami sobie go stworzymy. Sorry, ale mam dzisiaj wyjątkowo zjebany humor.

piękna i całkiem możliwa wizja :great::mrgreen: !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

( Dean )^2, Mam tak tez po wszelkiego rodzaju zajeciach. Jest fajnie a pozniej ludzie sie rozchodza... Wtedy odczuwam cos w rodzaju żalu ze coś się skończylo i trzeba czekac tydzien na powtoke. Ale kiedys żyłem inaczej mialem kolegę, z którym prawie codziennie chodzilem na piwo.

Nieraz umwasmy sie nawet na 23, takie piwko na dobranoc. Pozniej kazdy jechal w swoja strone, ale przyhamniej wiedzalem ze kims bede sie widzial. Łailsm po knajpach bardzo czesto, fajne czasy to byly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat przestała mi przeszkadzać, nie identyfikuję się z otoczeniem, przelotne dzień dobry, cześć, to wszystko, nawet na studiach mało kogo już kojarzę, przynajmniej jak wybuchnie epidemia zombie nie będę musiał się o nikogo martwić poza rodziną ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć to większość przedstawicieli naszego gatunku to chuje i debile :) Dlatego wszystko, nawet najwspanialsze cywilizacje, ulega autodestrukcji. Może kiedyś, pewnego cudownego dnia, przyjdzie nadczłowiek i postąpi tak jak my z naszymi ewolucyjnymi konkurentami czyli wymorduje nas. A nawet jeśli naturalnie nie nadejdzie nasz następca to sami sobie go stworzymy. Sorry, ale mam dzisiaj wyjątkowo zjebany humor.
proszę, niech to się stanie <3

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×