Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Może ludzie z tego wątku zamiast marudzić że są samotni coś robią ze swoim życiem aby nie być ;)

Próbują, próbują. Tylko wyniki marne, a nawet gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Charisma....

Oj tak,to mnie zastanawia i fascynuje,co mają w sobie ci ludzie,zawsze otoczeni wianuszkiem znajomych,towarzyszy,przyjaciół (pytanie czy szczerych,czy to pic?),autoprezencja,charakter? Co sprawia że inni do nich lgną i pojęcie "samotność" czy " izolacja" jest dla nich tylko czymś co znają z teorii,O co konkretnie chodzi,jakie cechy,zachowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, mysle ze po pierwsze akceptacja samego siebie wtedy mamy gdzies jak ludzie nas odbieraja. Dzieki temu nie skupiaja sie na sobie i sa otwarci na ludzi.

 

-- 21 lis 2013, 19:37 --

 

rotten soul

Próbuję rozmawiać, "socjalizować się",

Aurora92, a umiesz rozmawiac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Charisma....

Oj tak,to mnie zastanawia i fascynuje,co mają w sobie ci ludzie,zawsze otoczeni wianuszkiem znajomych,towarzyszy,przyjaciół (pytanie czy szczerych,czy to pic?),autoprezencja,charakter? Co sprawia że inni do nich lgną i pojęcie "samotność" czy " izolacja" jest dla nich tylko czymś co znają z teorii,O co konkretnie chodzi,jakie cechy,zachowania.

Trzeba... lubić życie. That simple. "Za młodu" w kilku ekipach się obracałem, zawsze byłem jakby w "grupie dowodzącej"; zespół heavymetalowy miałem, miałem więc nawet fanów i fanki :P A potem... życie się pojebało, się postarzało i jest... no, dużo inaczej :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Aurora92, a umiesz rozmawiac?

No właśnie nie bardzo. Nigdy nie wiem, o czym i rozmowa urywa się po kilku słowach lub gdy powiem wszystko, co mam do powiedzenia. No ale trudno, by mieć coś ciekawego do powiedzenia, gdy ma się nudne życie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba... lubić życie. That simple.

1282_lifislie_art_black.png

A spodziewałem się że to jakieś sekretne techniki i że trzeba pół świata przejechać,wziąć udział w 3 wojnach,500 imprezach i skoczyć z spadochronu

3257339-depression-meme.jpg

 

gdy ma się nudne życie. ;)

Nie zgodzę się,prowadzę dosyć monotonny,jednostajny żywot,a gadać mogę jak kataryna czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maja dobra samoocene , pewnosc siebie i po prostu lubia sie;) to wystarczy

W moim wypadku mieć dobrą samoocenę i lubić siebie to by był porażka, bo takiego niedorajdy życiowego jak ja należy nienawidzić z całych sił a nie lubić. Wiem że moja nienawiść i gniew na samego siebie jest zdecydowanie zbyt mały niż powinien, albo powinienem popełnić samobójstwo albo wziąć się za siebie, a nie prowadzić to pseudo życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Charisma....

Oj tak,to mnie zastanawia i fascynuje,co mają w sobie ci ludzie,zawsze otoczeni wianuszkiem znajomych,towarzyszy,przyjaciół (pytanie czy szczerych,czy to pic?),autoprezencja,charakter? Co sprawia że inni do nich lgną i pojęcie "samotność" czy " izolacja" jest dla nich tylko czymś co znają z teorii,O co konkretnie chodzi,jakie cechy,zachowania.

Trzeba... lubić życie. That simple. "Za młodu" w kilku ekipach się obracałem, zawsze byłem jakby w "grupie dowodzącej"; zespół heavymetalowy miałem, miałem więc nawet fanów i fanki :P A potem... życie się pojebało, się postarzało i jest... no, dużo inaczej :?

No to się naruchałeś, nie masz co narzekać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92, pytalam o cos innego :) Nie czy masz temat do rozmowy ale czy umiesz rozmawiac? Bo na forum widze, ze umiesz zartowac ale powazniejsza rozmowa kiepsko Ci idzie. Spinasz sie, atakujesz, obrazasz. To nie zacheca do kontaktu. Na zywo tez tak jest?

No właśnie o to chodzi, że na żywo nie bardzo idzie mi jakakolwiek rozmowa. :) Nawet z tymi "bliższymi znajomymi". ;) Ok, ewentualnie, jak ktoś ma podobne zainteresowania do mnie, ale ciężko kogoś takiego znaleźć. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×