Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

uwielbiam nagłe pytania kokosa xD

Wild question appears!

 

Co do normalsów (czyli tych którzy nie mają najebane we łbie z powodu chorób itp...)

Moja matka nadal czasem łapie ból dupy że "piszę z wariatami" :lol::lol::mrgreen: (co by było gdyby dowiedziała się o funkcji :lol: )

Towarzystwo wokoło twierdzi że sobie wkręcam wszystko,1 wielka imaginacja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, Ty nie miałaś problemów z orientacją homo?

 

ale problemów jakich? Z samoakceptacją? Problemów związanych z szukaniem partnerki? :)

z samoakceptacją, ze nigdy nie bedziesz miala chlopaka, ze nigdy nie wyjdziesz za maz, ze jestes homo i w dodatku masz zaburzenia psychiczne, nie zdolowalo to Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam nagłe pytania kokosa xD
ostanio pisała o swoim problemie

w dodatku jest to ból ludzi homo, bo oni wiedza ze raczej nie udda im sie stworzyc zwiazku,

heterycy jeszcze maja nadzieje

nie jestem pewna.. w wawie zdarza mi się widywać pary jednej płci, a przypuszczam, że ogromna większość wcale nie obnosi się z tym publicznie. dlaczego twierdzisz, że 'raczej im się nie uda'? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, jestes homo?

z samoakceptacją, ze nigdy nie bedziesz miala chlopaka, ze nigdy nie wyjdziesz za maz, ze jestes homo i w dodatku masz zaburzenia psychiczne, nie zdolowalo to Ciebie

e tam dozyjemy czasow kiedy pary homo beda sie pobierac w Polsce wiec nie mow nigdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z samoakceptacją, ze nigdy nie bedziesz miala chlopaka, ze nigdy nie wyjdziesz za maz, ze jestes homo i w dodatku masz zaburzenia psychiczne, nie zdolowalo to Ciebie

 

A akceptacją swojej orientacji? nie. Może kiedyś, na początku, kiedy odkrywałam swoje upodobania, bunt był. Ale nie posiadania chłopaka i nie wychodzenia za mąż nie żałuję, bo jak każdy inny człowiek mam uczucia:) I to, do kogo sa one skierowane, dla mnie nie jest problemem. Problemem jest dla mnie znalezienie w tej małej garstce kogoś, do kogo będę pasować. Moje problemy z psychiką są dla mnie znacznie gorsze, bo to one rzutują na moje życie, i to uczuciowe, i każde inne. Pewnie podobne problemy miałabym, gdybym była hetero, więc to nie orientacja jest czymś, co spędzałoby mi sen z powiek. Jasne, ze ukrywanie się nie jest przyjemne, ale pewnie gdybym była w szczęśliwym związku, to tak bym się nie ukrywała, co nie znaczy, ze wypisałabym sobie to na tęczowym sztandarze i chodziła z nim triumfalnie po mojej pipidówce :mrgreen:

 

a "chłopaków" miałam, tak dla Twojej wiadomości:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, wyjedz z tej pipidowkii moze spotkasz kogos dla siebie :) I nie generalizujmy. W mojej pipidowce po pierwszych plotach wszyscy zaakceptowali ze mam partnetra z duza roznica wieku co dla wiekszosci jest nie do pojecia. Starszy facet mlodsza laska tak ale zeby odwrotnie? zgroza :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie bedziesz miala chlopaka, ze nigdy nie wyjdziesz za maz, ze jestes homo i w dodatku masz zaburzenia psychiczne

Ze W000t?

Co ma piernik do wiatraka? Nie sądzę by to że ma się najebane pod kopułą,czy jest się nieszczęśliwym było ŚCIŚLE powiązane z orientacją,przeciwnie,wydaje mi się że to akurat nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie bedziesz miala chlopaka, ze nigdy nie wyjdziesz za maz, ze jestes homo i w dodatku masz zaburzenia psychiczne

Ze W000t?

Co ma piernik do wiatraka? Nie sądzę by to że ma się najebane pod kopułą,czy jest się nieszczęśliwym było ŚCIŚLE powiązane z orientacją,przeciwnie,wydaje mi się że to akurat nie ma nic do rzeczy.

katolicy nie bardzo

mężczyzna nie powinien współżyć z mężczyzną, to sodomia i gomoria

tu jest cały tragizm tych ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, melduje się na posterunku. 8)

 

-- 22 lis 2013, 23:58 --

 

mężczyzna nie powinien współżyć z mężczyzną, to sodomia i gomoria

eee, synek

napierdalanie tych katolskich herezji to jest sodomia i gomoria dopiero ; >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, wyjedz z tej pipidowkii moze spotkasz kogos dla siebie :) I nie generalizujmy. W mojej pipidowce po pierwszych plotach wszyscy zaakceptowali ze mam partnetra z duza roznica wieku co dla wiekszosci jest nie do pojecia. Starszy facet mlodsza laska tak ale zeby odwrotnie? zgroza :lol:

 

Bo pewnie na początku sami zazdrościli:) Zwłaszcza jakieś zasiedziałe babiny znudzone swoimi facetami.

Nie mogę wyjechać, ale nie za bardzo mogę powiedzieć dlaczego. I w wielkim mieście wcale nie jest tak idealnie pod tym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie bedziesz miala chlopaka, ze nigdy nie wyjdziesz za maz, ze jestes homo i w dodatku masz zaburzenia psychiczne
Ze W000t?

Co ma piernik do wiatraka? Nie sądzę by to że ma się najebane pod kopułą,czy jest się nieszczęśliwym było ŚCIŚLE powiązane z orientacją,przeciwnie,wydaje mi się że to akurat nie ma nic do rzeczy.

katolicy nie bardzo

mężczyzna nie powinien współżyć z mężczyzną, to sodomia i gomoria

tu jest cały tragizm tych ludzi

powiedziałabym, że w tym wypadku większym problemem jest religia, nie orientacja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×