Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj tak bardzo potrzebuję kogoś, komu mogłabym się wygadać, a wszyscy (jak na złość - jak zwykle) mnie olewają... Nie wiem już co mam robić.

W sumie w głowie mam tylko jedno rozwiązanie.

Pomocy...

A co sie stało? Moze moge pomoc?

Nie wiem czy ktoś może mi pomóc. Chyba tylko ja sama. Ogółem bardzo, bardzo zły dzień i nie bardzo sobie radzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

im_unknown

ale to nie jedyny Twoj gorszy dzien,,,w Twoim zyciu

wiec jak sobie poprzednio radzilas z nimi,,,,

 

ja mam np wyladowanie fizyczne,,,zmuszam swoje cialo to mega wysilku ale obecnie mam kontuzje kolana i moje emocje sa nadal we mnie

 

kazdy ma jakis swoj sposob....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam czasem takie pragnienie, żeby istniało coś, co jest spoza kategorii koleżeństwo, przyjaźń, związek. Coś co by mogło się pojawić w momencie kiedy dwie samotne osoby się spotykają i nie wystarczy im koleżeństwo, na przyjaźń za wcześnie a gotowości na związek jeszcze nie ma. Ciekawe czy coś takiego jest możliwe czy ty tylko naiwność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mnie dopadła.... znowu... :(

 

-- 26 lis 2013, 23:05 --

 

Mam czasem takie pragnienie, żeby istniało coś, co jest spoza kategorii koleżeństwo, przyjaźń, związek. Coś co by mogło się pojawić w momencie kiedy dwie samotne osoby się spotykają i nie wystarczy im koleżeństwo, na przyjaźń za wcześnie a gotowości na związek jeszcze nie ma. Ciekawe czy coś takiego jest możliwe czy ty tylko naiwność.[/quote

 

 

jest to możliwe, sama często o tym myślę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, Zależy od pasji, no i fakt,czasem się to wypala,ale czasem i to kilkadziesiąt lat,zasady nima.

 

Sam rozważam głównie pod tym kątem życie,związki to nie dla nieudacznikowatych egoistów jak ja,im prędzej to wbije do łba,tym lepiej.

Albo shejtuje rodzaj ludzki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuszczam totalnie szukanie dziewczyny.Koncentracja na studiach,znalezieniu jakiś znajomych i przyjemnym ułożeniu sobie życia.Wygląda na to że miłość jest nie dla mnie a ja mam dość szukania jej i płaszczenia się żeby ktoś raczył mnie pokochać.

 

Nie musisz jej szukać.. sama kiedyś się znajdzie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuszczam totalnie szukanie dziewczyny.Koncentracja na studiach,znalezieniu jakiś znajomych i przyjemnym ułożeniu sobie życia.Wygląda na to że miłość jest nie dla mnie a ja mam dość szukania jej i płaszczenia się żeby ktoś raczył mnie pokochać.

 

Nie musisz jej szukać.. sama kiedyś się znajdzie. :P

 

Totalna bzdura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light,

Totalna bzdura

Właśnie. Kiedyś za młodu uwierzyłem w ten tekst, lansowany przez otoczenie. No cóż byłem naiwniakiem strasznym. Bez działań to se ku..wa można czekać do 70-tki. Same to się znajdują w debilnych komediach romantycznych.

 

Ty musisz mieć coś w zachowaniu, coś co odpycha

Tu większość tak ma. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×