Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

No wszyscy znajdujący się w moim otoczeniu. Zawsze mnie odrzucają. A jak już ktoś się nawinie (np. nowy i jeszcze nie zna opinii o mnie), to najzwyczajniej brak mi tematów i obycia, bo nigdy nie spędzałam czasu z ludźmi i zaczyna się nerwowa atmosfera.

czyli nie pasujesz do towarzystwa? Jakie tematy Cie kreca? o czym z przyjemnoscia bys pogadala? Moze to nie kwestia Twojego obycia a raczej doboru towarzystwa? Tez mam ludzi z ktorymi nie mam o czym gadac bo to nie moj swiat ale tez takich z ktorymi czuje sie swietnie. Tylko z zasady oni nie sa normalni :P

 

Bo jak mówią "jesteś dziwna, inna niż wszyscy, ciężko się z tobą rozmawia, jesteś ciągle zamyślona, w swoim świecie, mało się uśmiechasz, jesteś wycofana, nieufna, wręcz dzika! Nawet pomilczeć nie ma z tobą o czym!"...itd. generalnie nie akceptują takiego sposobu bycia.

A jacy.. chyba większość napotkana na drodze.

 

A co zlego w innosci? lamaniu utartych stereotypow?olac to...gdybym sie przejmowala opinia ludzi wokol pewnie nie byloby mi teraz tak dobrze. Terapia nauczyla mnie jednego..nic nie musze. Nie musze utrzymywac kontaktu z ludzmi ktorzy mi nie odpowiadaja, nie musze sie dostosowywac do niczyich oczekiwan, nie musze byc z facetem w swoim wieku, a oprocz tego mam wiele praw... mam prawo sie zachowywac tak jak mam ochote. spotykac z tymi z ktorymi chce, zakochiwac w kim chce i olac wszystkich ktorym sie to nie podoba.

Nauczcie sie dziewczyny korzystac ze swoich praw ..to uwolni Was od poczucia winy, ze jestescie inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek mnie nie nazwiesz, ja też chcę czasem porozmawiać z kimś, wyjść z domu, pojechać na wakacje, wybrać się za miasto, pożartować, przytulić się czy inne takie.

A tymczasem jedyne, czego mogę być zupełnie pewna w swoim życiu, to że kolejnego dnia nikt się do mnie nie odezwie i chyba nawet nie zwróci uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, ja jak poznałam kogoś na forum, to potem się jedynie okazało, że chciał zaruchać :P

 

-- 24 paź 2013, 16:59 --

 

Candy14, ale gdzie ma poszukać podobnych do siebie? ;)

No właśnie?

To nie jest tak, że ja siedzę na dupie i nic nie robię, tylko czekam aż przyjaciel spadnie mi z nieba. Akurat uczyłam się w takich szkołach, że mogłam poznać całą młodzież w moim wieku i jakoś nigdy nie było nikogo, kto byłby podobny do mnie. Zawsze kończyło się tylko rozczarowaniem z mojej strony.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, ja jak poznałam kogoś na forum, to potem się jedynie okazało, że chciał zaruchać :P

A mną się intersują całkiem wartościowi chłopcy z tego forum.. no ale niestety.. drugi koniec Polski albo co najmniej połowa. Więc wychodzę na tym podobnie jak Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, dobrze tylko jak mieszka taki wartościowy człowiek 5,6 godzin drogi to wiesz :?

mialam na mysli ludzi z jednego miasta ktorzy akurat sa na forum jak np. nasza grupa 3miejska. Na Niesmialosci tez sie ludzie spotykaja czesto w roznych miastach ( w tym jest preznie dzialajaca grupa 3miejska i z tego co wiem poznanska)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie odległość to tez duzy problem Na szczescie mieszkam w wiekszym miescie a skoro wieksze to moze wiecej opcji na poznanie sie ale hnmm jakos nie zauwazam na codzien :/ Ale serio jak ktos jest z drugiego konca polski to bezsilnosc murowana

 

-- 24 paź 2013, 20:38 --

 

co to jest niesmialosc ?

Jakies forum podobne do tego tyljo dla niesmialych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×