Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
daablenart

Mój dzisiejszy dzień

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

player, jeśli ominiesz cenzora i jeśli Cie to nie razi to w czym problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja mam ochote wyj...wszystko i wszystkich (za wyjątkiem małża i dziecia)w kosmos :roll:

Od rana okropny nastrój. Jestem przygnębiona, zawiedziona, wkur*iona, chciałabym jeb*ąć wszystko w cholerę.

Zle mi. Chce wracać do swojego domu, do swojego norowatego pokoju i tm zgnić :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dawno tu nie pisałam ale cholera moja przyjaciółka już śpi a ja nie mam serca jej budzić a właśnie się dowiedziałam albo odkryłam że moja mama ma profil na portalu randkowym jakieś sympatia.pl

To jest normalne? Ja czuje się tak dziwne i nie wiem co o tym myśleć bo chcę żeby ona była szczęśliwa, ale nie wyobrażam sobie zeby jakiś obcy mężczyzna miał wejść do mojego życia...

tak się zaczęło w przypadku mojej matki... sympatia... gumtree... i inne... później gg, skype, smsy...

i zostawiła nas... dla typa w moim wieku... :-|

Dziękuję za odpowiedź!

Ona mnie nie zostawi chodzi mi raczej o to, że boje się, że ktoś ją zrani i nie wiem czy umiałabym zaakceptować kogoś obcego...Ja chcę żeby moja mama była szczęśliwa i nie jestem egoistką nie chcę żeby ona była sama ale boje się togo co może się stać gdy ona już kogoś będzie miała. Moja mama jest atrakcyjna, szalona, ma dopiero 37lat i całe życie przed nią ale nie mogę wyobrazić sobie żadnego faceta z nią być może dla tego, że mój ojciec zostawił ja jak byłam mała a ona zawsze była sama kiedyś ktoś się jej oświadczył ale odrzuciła to bo on był z Włoszech i nie chciała nam komplikować życia...Po prostu się boję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no i niestety witam ponownie ;( moze mnie ktoś pamieta a moze nie, pisałam tu tak z dwa lata temu bardzo często, do tej pory jakos ciągnęłam, były momenty, że naprawde było u mnie dobrze, ale... suka nerwica znowu zaczyna mnie dopadać i to w najważniejszym dla mnie momencie, jak chce zdawac na studia!!!!!!!!!!! tutaj teraz i przy wszystkich obiecuje ze I TAK POJADE ZDAWAC NA TE STUDIA, CHOĆBYM MIAŁA UMRZEĆ PO DRODZE!!!!!!!!!!!!!!! AMEN!!! ;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wróbelek Elemelek, oczywiście, że pamięta ktoś :D, napisałabym, ze miło cię widzieć ale w związku ze specyfiką tego forum - nie jest miło, wolałabym, zeby nie było potrzeby tu wracać - co mogę powiedzieć.....trzymaj się, tutaj jest tak jak było, w razie problemu ktoś zawsze pomoże. No i nie daj się qrfie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

iryss, slonce witaj :D:D:D co u ciebie??jak szkola??a co do Twojej mamy-pozwol jej dokonac wyboru-37 lat to fakt,cale zycie przed nià-twoja mama jest tylko niewiele starsza ode mnie ;) Szkoda,zeby reszte zycia spedzila samotnie,zycie zaczyna sie po 30-tce :D .

Moj dzien cudowny-pogoda pièkna,samopoczucie rewelacyjne wrècz-za godzinè mykam do pracy :D Przeswietlenie klaty ktore robilam nie wykazalo zadnych negatwynych zmian,takze bardzo siè cieszè z tego faktu!!!!!!!!Noga juz mi nie doskwiera,oskrzela rowniez wièc jutro biegnè na basen.Co u was zuczki??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wovacuum, daj no trochę tej pozytywnej energii, nie za dobrze Ci ;) jak miło czytać takie posty :)

Ja pospałam porządnie (przeszłam na 20 mg mianserynki), tylko głowa mnie boli. Na razie w pidżamce jeszcze, piję drugą kawkę, jeszcze nie wiem, jak się dzień rozwinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już odżyłam, matula przytargała z pracy jakiegoś wirusa (biegunkowo - rzygający ze skurczami żołądka) i jak sama już go przeszła to go dostałam w gratisie wczoraj. Więc znowu zdychałam, swoją drogą muszę zacząć brać jakieś probiotyki bo ostatnio co by się nie działo, siadają mi choróbska na żołądku........ no ale po całym blistrze loperamidu, kilku smectach, kilku no-spach i jakichś dziwnych tabletach od lekarza na wrzody i po litrze gastrolitu - jest ok. Tylko kurna, święto jest, matula przygotowała zajebisty obiad a ja wcinam pierś z indyka na parze i marchewkę gotowaną........ :hide: bleh..............

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
iryss, slonce witaj :D:D:D co u ciebie??jak szkola??a co do Twojej mamy-pozwol jej dokonac wyboru-37 lat to fakt,cale zycie przed nià-twoja mama jest tylko niewiele starsza ode mnie ;) Szkoda,zeby reszte zycia spedzila samotnie,zycie zaczyna sie po 30-tce :D .

Moj dzien cudowny-pogoda pièkna,samopoczucie rewelacyjne wrècz-za godzinè mykam do pracy :D Przeswietlenie klaty ktore robilam nie wykazalo zadnych negatwynych zmian,takze bardzo siè cieszè z tego faktu!!!!!!!!Noga juz mi nie doskwiera,oskrzela rowniez wièc jutro biegnè na basen.Co u was zuczki??

Ojejku witaj strasznie mi miło, że mnie jeszcze ktoś pamięta! U mnie świetnie na prawdę cudownie, w szkole jest ciężko bo koniec roku ale generalnie jest w porządku. Już od dawna wszystko się układa i dla tego tu nie zaglądałam. Doszłam do wniosku, że to mnie tylko przygnębia jak widzę ilu ludzi ma jeszcze problemy...Wypoczywaj:)) Co do mamy to też tak myślę ale boje się tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

linka, pij duzo maslanki,kefirow i jogurtow-to chyba bedzie najlepsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Piękna pogoda, czekam na obiad z McDonalds'a, trochę lipnie się czuję, ale walić to- chyba pojadę nad morze na jeden dzień :yeah: Niestety mój luby tylko dziś ma wolne :-|

Trzymcie się :*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chyba pojadę nad morze na jeden dzień :yeah:

Zamilcz Ty, podelcu Ty....... ;)

Ja tak kocham morze, nawet jak pada i wieje i w ogóle a mam 400 km :cry::cry::cry:

Jedź jak tylko masz okazję, to tez dobrze działa na psychikę :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Wsiadaj w pociąg i ciśnij do mnie, za 4 h będziesz :mrgreen::P

Noom, ja tak koło 15 chyba wyjadę, jeszcze w pidżamie siedzę :roll: A na psychę faktycznie nie ma nic lepszego niż morze... Ale mnie wkurff łapie jak pomyślę że te wakacje mam w mieście- pierwszy raz :evil: Powinnam być całe nad morzem i trzepać hajs a nie gnić tutaj... depresja :why:

Oki, spadam. Trzymcie się!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Magdaa, BAN i dożywotni nakaz publicznego samogwałtu za drażnienie mnie , zdycham mam takie przeziebienie jakiego nowoczena medycyna nie widziala , ale przejdzie gorsze to to ,że miałem jutro jechć o Katów z byłej pracy ale nie jestem w stanie , a najgorsze to już wogole to że mialem pojść na kawe z piękną dziewczyną z forum kto wie jak by się skonczyło :mrgreen:

Ps. jade w sobote .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

A dzis moj M. w domku i jest wesolo:)U Nas piekna pogoda,wrecz upalnie.Bylismy na solarium sie poopalac:)Na zakupach itd:))Powoli szykujemy sie do wyjazdu,ktory czeka Nas za tydzien.Podroz przez cala Europe samochodem:)

W nocy nie za dobrze spalam niestety;/Jedynie z bezsennosci najgorzej wyjsc,a raczej leku przed nia.Trudno,nie ma latwo.Jakos dawalo sie rade,wiec bedzie ok :great:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kto wie jak by się skonczyło :mrgreen:

.

mogłaby się bidulka zarazić :mrgreen:

boli mnie łeb i kompletnie się dziś do niczego nie nadaję, ino na śmietnik...;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

wypowiedz skasowana, autor zbanowany,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Okay, a teraz pytanie to Sopociaków/Gdańszczaków?Gdyniaków jesli są jacys obecni.Kto poratuje cebulą,bo jest święto,a ja i tak nie mam pieniędzy? :why:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

wypowiedz skasowana, autor zbanowany,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Monika1974, Moniczko,pichcę bardzo biedne spaghetti,a wlaściwie dwa osobne :jedno z sojowymi kotletami,a drugie z normalnym mięsem.

esprit, w Sopocie nie ma ogródków dzialkowych,sąsiadów nie znam,więc wstydze się zapukać i poprosić o "pożyczkę" :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Shadowmere,

mniam...mniam...pychotka Haniu.

ech....moze jednak zapukaj do siąsiadów...to normalne, dzisiaj święto....myślę,że zrozumieją,że mozesz nie mieć cebuli.

Zresztą.....bez cebulki...tez będzie smaczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Hej wszystkim!

Moj dzien- coraz lepszy, gdyż zostalem przywrócony na forum.

MADZIU- mamy taka sama range, jesteś zła na brata? ;*

HANIU- nie znasz mnie, ja czytałem forum, troche Cie poznalem.

Ja też mam szczura.

P.S sorry za bledy, ale pisze z komórki, prosze o wyrozumialosc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam czy ktos ma takie objawy jak ja depresja placz czasami nie wiem co ze soba robic chodze w kolo i wszystko mnie denerwuje.leczylam sie na nerwice xanaxsem potem mialam atarax teraz mam cos na depresje troche mi przeszlo wszystko ale caly czas mam wrazenie ze nie do konca bo raz dziennie dostaje ataku placzu i wszystko wydaje mi sie bezsensu czesto tesknie za domem mieszkam u meza teraz .moja nerwica dopadla mnie w grudniu szlam do pracy i nagle braklo mi tchu serce na chwile przestalo bic poczulam lek potem zaczelam wmawiac sobie choroby i balam sie wychodzic z domu.przez ok 1.5miesiaca bralam pramolan ale potem bylo tak zle ze dostalam skierowanie do psychiatry.nie moglam opanowac placzu nie chcialam wyjsc do pracy iwogole bylo bardzo zle teraz jest duzo lepiej tylko te napady placzu.tak jakby w srodku mi bylo zle nie wiem co ze soba zrobic nie moge sie wyladowac tylko ja poplacze sobie jest mi lzej boje sie ze nerwica wraca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi