Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

milky5, to witaj w klubie zagrypionych..chociaz przyznajè ze dzis chètnie polezalabym w wyrku :D za to jutro mam wolne to posiedzè w domku ;) dzisiaj niestey nie udalo mi siè zalatwic wolnego..jakies te Belgijki niewyrozumiale sà :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę pomóżcie mi... mam od ponad tygodnia gorączkę, a raczej stan podgorączkowy, który wynosi 37,7 stopni. Tak jest dwa razy w miesiącu... żaden lekarz nie wie co mi jest, ostatnio odkryłam dokładnie półtora miesiąca temu - kołatanie w sercu, to było straszne, ręce zaczęły mi się pocić, myślałam, że upadnę i nie wstanę..ale o tym nie mówiłam nikomu. Te wieczne gorączki nie pozwalają mi normalnie funkcjonować... czy to jest nerwica, czy ktoś z Was miał podobny stan ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę pomóżcie mi... mam od ponad tygodnia gorączkę, a raczej stan podgorączkowy, który wynosi 37,7 stopni. Tak jest dwa razy w miesiącu... żaden lekarz nie wie co mi jest, ostatnio odkryłam dokładnie półtora miesiąca temu - kołatanie w sercu, to było straszne, ręce zaczęły mi się pocić, myślałam, że upadnę i nie wstanę..ale o tym nie mówiłam nikomu. Te wieczne gorączki nie pozwalają mi normalnie funkcjonować... czy to jest nerwica, czy ktoś z Was miał podobny stan ? :(

 

wiesz co to pytanie powinno byc skierowane do lekarza:)ja mialem podobnie ale polaczone z skokami cisnienia, podejzewali guza nadnercza , bo mialem duze wyrzuty adrenaliny... pozniej nerwice serca a okazalo sie nl:) moze ten stan podgoraczkowy to rowniez wyrzuty adrenaliny... nie mnie oceniac:)

 

[Dodane po edycji:]

 

dzien ... hmm pobodka 12:) popoludniu pilka na hali... kilka godz przed kompem.. a teraz ciacho:) coraz blizej do terapi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę pomóżcie mi... mam od ponad tygodnia gorączkę, a raczej stan podgorączkowy, który wynosi 37,7 stopni. Tak jest dwa razy w miesiącu... żaden lekarz nie wie co mi jest, ostatnio odkryłam dokładnie półtora miesiąca temu - kołatanie w sercu, to było straszne, ręce zaczęły mi się pocić, myślałam, że upadnę i nie wstanę..ale o tym nie mówiłam nikomu. Te wieczne gorączki nie pozwalają mi normalnie funkcjonować... czy to jest nerwica, czy ktoś z Was miał podobny stan ? :(

 

Lekarze nie wiedzą? Tak po prostu? Czy miałaś badane hormony? To może wyglądać na nadczynność tarczycy - najlepiej wybierz się do endokrynologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ten dzień jest koszmarem wraca wszystko co było przez rok a potem dostałem nerwice nie potwierdzone to jest jako przyczyna nerwicy brat znów próbuje mna rządzić i mnie wychowywać

Straszy mnie wyzywa...

I mówi że jak chce wojny to dostane :(

Ostatnio jak tak było to mnie lał i wyywal przez rok ale nie wtedy nic mnie nei było teraz to ja już mam jedno wyjście...

A do tego z Ojcem ostatnimi czasy też relacje nie najlepiej..:((

MAma nadzieje że będzie inne wyjście niż...

Dead And Gone...!

:(:-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gregory21, też miałam takie wyrzuty adrenaliny - nieciekawe odczucie, wcale za tym nie tęsknię

 

u mnie tez tak wlasnie wygladaly ataki

ze szlam w miescie i nagle bach...i cisnienie wtedy skakalo

okropne

tak to przezywam zawsze ze jak nie mam to mam wlasnie lek przed ym ze znowu mnie to spotka zwlaszcza jak jestem sama

 

tez tak macie? jak sobie z tym poradzic? zeby to swinstwo /wyrzuty adrenaliny/ zniweczyc

jak sobie wtedy radzilas?

 

[Dodane po edycji:]

 

a ja dzisiaj...po dlugim czasie znowu obudzilam sie z lekami, przyspieszony puls, mdlosci...rece mokre,,strach straszny :oops: nie puszcza

co bierzecie jak was leki dopadaja :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od paru dni jest dziwnie - bardzo mi się podoba ale wiem dlaczego - zagłuszyć myśli, uczucia, emocje.... dużo się dzieje, dużo komplikuje a ja stoję gdzieś obok - i się śmieję... Wiele zmian się szykuje nie mam pojęcia czy na dobre mi wyjdą czy na złe ale to nie ma znaczenia byle coś zmienić! byle iść na przód! byle coś się działo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień średni. Jedna osoba po raz setny pokazała mi odrzucenie.Zresztą właściwie nie tylko ona lecz połowa grupy...

Nie rozumiem tego..nie rozumiem relacji miedzyludzkich,tego co sprawia,że ludzie kogoś lubią lub nie,kochają albo nienawidzą.Nie wiem,staram się rozmawiac na tyle ile umiem z ludżmi z grupy...a jednak nadal mnie odrzucają.Nienawidzę tego poczucia odrzucenia.Próbuje się otworzyć,otwieram...a i tak jestem tym gorszym od innych w oczach ludzi z reala....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, a moze warto na poczatek przebywac tylko z grupa , ktora akceptuje Cie takim jakim jestes...

 

Nie ma to jak cholerny snieg... 3 godziny spadlo go duzo za duzo... wrr ja chce tabletke ktora mnie obudzi jak bedzie zielono :(:(:(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sedam czy zomiren to zależy od ataków. Sedam ma bardzo długi okres półtrwania, natomiast zomiren lepiej się sprawdza w takich krótszych napadach. Chyba :D

 

[Dodane po edycji:]

 

Wczoraj to się ostro przeżarłem benzo. Przez cały dzień wziąłem 10 sedamów x 6mg i przed snem 2x15 Dormicum :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to się ostro przeżarłem benzo. Przez cały dzień wziąłem 10 sedamów x 6mg i przed snem 2x15 Dormicum :shock:

 

 

co zrobisz jak w pewnym momencie przestanie to na Ciebie dzialac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×