Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

 

Ostatnio chodziłem na terapię i pokładam w tym dużą nadzieję ale wczoraj wieczorem się pocielem i w dalszym ciągu nie znikają moje leki przed przyjmowaniem ludzi w domu bo dziś miała dziewczyna przyjechać mnie się już od razu nie chciało jeść i wolałem nie jeść ale nie przyjechała bo pociąg jej uciekł strasznie się boję bo za tydzień kończą się ferie ją biorę norserin i frisium od 2,5 tygodnia i nie widać poprawy w sytuacjach kiedy się źle czułem dalej się tak samo źle czuje...terapię mam psychoanalityczna jeśli ktoś by chciał poczytać moje wiersze to zapraszam na błoga

 

[Dodane po edycji:]

 

www.vasques.blog.onet.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pół dnia przespane, z przerwą na zakupy i net, jestem na fazie lekowej, leki zmodyfikowane, więc trzeba przetrwać parę tygodni, żeby zobaczyć, czy i jak zadziałają. Wieczorem, gdy się ściemnia, uaktywniam się, jak zwykle.

Pójdę pobiegać, obejrzę dobry film, dobry, czyli nie chłam którym karmi lud polska tv. Nie no, żartuję, też można obejrzeć w tvp dobre filmy, ale albo reklamy albo późno w nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie glowa boli od 11 dni. Wziełam nurofen. Zmieniłam lek z Velaxinu na Zloft 11 dni temu. Jakbym się miała zastanawiac od czego boli mie głowa to mogłabym powiedziec,że albo od pogody...bo tak na mnie dziala, albo od zmiany leków, albo przez terapię, albo poprostu....nerwica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×