Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Donkey, moj dzien rowniez,kac minàl...ach jak mi dzis smakowala maslanka :D normalnie napoj bogow!!za tydzien w sobotè jedziemy do tych samych znajomych co byli w czasie weekendu u nas:bèdziemy grac w krègle!!no i piwko oczywiscie :twisted::twisted::twisted: a co dobrego w tv leci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bylam dzis u psychiatry i trafilam na super lekarke stwierdzila: zaburzenia depresyjno lekowe i zaczynamy psychoterapie ale ogolnie super mi sie z nia rozmawialo nawet sie troche posmialysmy ogolem jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donkey, moj dzien rowniez,kac minàl...ach jak mi dzis smakowala maslanka :D normalnie napoj bogow!!za tydzien w sobotè jedziemy do tych samych znajomych co byli w czasie weekendu u nas:bèdziemy grac w krègle!!no i piwko oczywiscie :twisted::twisted::twisted: a co dobrego w tv leci?

 

 

Ja lubię Barwy Szczęścia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Dziś wtorek - łikend był udany ale wczoraj wieczorem znów gorzej i dziś od samego rana jestem jak zbity pies: dużo niepokoju aż trudno wytrzymać, chciałbym gdzieś uciekać żeby tylko poczuć wewnętrzny spokój. Niestety siedzę w pracy i muszę jakoś dawać radę choć jest niefajnie. Muszę się czymś zająć - mam nadzieję że wytrzymam w firmie do końca dnia ale lekko nie będzie.

Masakra

 

Pozdrawiam

 

ja tez lubię Barwy Szczęścia i M jak miłość. Może to wydawać się dziwne bo w końcu jestem facetem. Czasami jednak jak dzieje się w tych serialach cos miłego to lżej robi mi się na sercu i duszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zwrócić uwagę,że to nie jest temat "Barwy Szczęścia vs M jak miłość" :twisted:

:D jasne temat jest "N jak nerwica" ewentualnie D jak ... depresja chciałam powiedzieć.

Może nakręcimy własny serial?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita, umarlam ze smiechu!!!!!tak tak nakrècmy wlasny serial!!!ja mogè gotowac na planie 8) serio 8)

:D mogłoby być ciekawie, taki dzień z życia świra... ja, jako zaburzona, przestaję czuć potrzebę naginania się do oczekiwań, do bycia normalną. Po co mi normalne życie skoro mnie doprowadziło do choroby nerwowej i wizyt u psychiatry. Od dziś mogę k** ześwirować i nikomu nic do tego!! Rozpoczynam serial pod tytułem "dzień świra", odcinek pierwszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie akurat rybki to towarzystwo dla zolwia (docelowo posilek, narazie jest za maly :D ) dzisiaj kupilem 2 kiryski ale jakies takie przestraszone :P tylko leza na dnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba_v.2, pamiètam jak tu dotarlam,na to forum..Twoje posty daly mi duzo optymizmu,ktory trwa do dzis :D co siè stalo,ze czèsto czujesz siè na dnie??nerwica az tak dala znac o sobie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×