Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

perla86, jak masz naramienny nawet z własną pompką to jest wporządku! Siadnij przed biurkiem/stołem połuż luzno ręke od łokcia aż do opuszków palców na stole i zmierz spokojnie wtedy masz prawidłowy wyniki.

fatuma03, Nadgarstkowe są za przeproszeniem do dupy :) I spróbuj rzucić palenie wiem że trudno i to w jakimś sensie uspokajacz ale po nim ciśnienie rośnie i łeb czasami napierd*** sam palilem to wiem :) Ja rzuciłem z dnia na dzień ciągnęło mnie do fajek z pół roku, ale teraz kiedy od jakiś ponad 15 miesięcy nie pale to mi tak przeszkadza smród że hej!

Ja się wczoraj na wieczór pomodliłem na różańcu i od kilku dni wstałem wkońcu zrelaksowany, wyspany i jakoś tak pozytywnie nastawiony do życia jak gdyby nie ja - bardzo miłe uczucie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jak wróciłam z pracy cały czas spałam.Dziś zaspałam do pracy,ale dotarłam.Czuję się marnie.Rozbiera mnie jakieś diabelstwo.Kupiłam Gripex i syrop na kaszel i mam nadzieje,że jutro dam radę dojechać do psychiatry.W sobotę i niedzielę mam szkołę.Nie wiem czy pojadę jak będzie mnie to trzymać.

Do tego okropny ból kolana i nawet tabletka Delparanu nic nie pomogła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mightman ja siadam sobie na narożniku oparta jestem a ręką oparta jest na poduszce tak zeby byla na wysokości serca. Albo leze tak tez można. Wogóle lekarka mi napisała zeby brac połowę tabletki albo cwiartke mysle czy nie spróbować połowki bo na wieczor czuje troche wyższe ciśnienie ja wogóle biorę broker przed spaniem gdzieś o 23 a wy jak go bierzecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio bierzesz bloker na noc? :shock: Ja byłem święcie przekonany że to się bierze do śniadania/przed śniadaniem i mniej więcej o tych samych porach żeby jego moc była skoncentrowana na najbardziej wytężony czas w ciągu dnia tj. około godziny 14-15. Ja biorę o godzinie około 12 bo zanim wstane i zjem śniadanie itp to wychodzi 12. Przeczytaj ulotke na moim bb pisze jak wół że mam go jeść do śniadania lub przed, albo skonsultuj się z lekarzem lub jakimś farmaceutą. Jak czujesz to wyższe ciśnienie? to jest naprawdę wyższe ciśnienie czy główka sobie robi jaja? Ja miałem też przepisany prestarium na noc ale okazało się że jest zbędny bo na wieczór mam ciśnienie wporządku :)

 

Co do mierzenie to dla mnie mierzenie na leżąco mija się z celem. Nie wiem czemu ale zawsze mam zaniżony wynik podczas czegoś takiego :) Mankiet ma być na wysokości serca a nie cała ręka na siadam przy biurku kłade wygodnie ręke na biurku automatycznie mankiet jest na wysokości serca i nie kombinuje :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam stwierdzone nadciśnienie samoistne. Tak naprawdę nie wiadomo skąd bo wszystkie badania wporządku a jednak nadciśnienie było. Może to być zarówno na tle nerwowym, bo odkąd biorę bloker i uczęszczam na terapie to jest niebo a ziemia bo nie mam kołatań, przeskoków itp poprostu czuję się pewniej :), ale mogę mieć to przekazane w genach bo moja mama, jej 2 braci, oraz jej rodzice mają nadciśnienie dziadek do tego ma jeszcze migotanie przedsionków i takie tam :) Ale biorąc BB wszystko się ustabilizowało i cieszy mnie fakt że biorę dawkę najmniejszą możliwą. Od marca biegam dużo ruchu, narazie tylko staram się mniej więcej zdrowo odżywiać i jak najmniej pić alko i będe próbował odstawić BB ale to po solidnej rozmowie z moim kardiologiem bo mi wypisał BB na 4 miesiące i mi się kończy za jakiś dobry miesiąc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mightman wulotce pisze zeby tylko o tej samej porze dnia ale nie pisze o ktorej godzinie i nie zaleznie odposiłku ale dawka ta ktora biore jest za mała znowu mi troche bije zybciej jak wstałam mam napisane zeby brac 1/2 lub 1/4 nie wiem od czego to jest zalezne...moze lepiej w ciagu dnia lyknac? teraz jakbym wziela chyba nic sie nie stanie jak zmienie pore dnia?i poiedz czemu z tym mierzeniem tak mam ze przy stolec bardziej mnie to stresuje niz na narozniku

 

-- 07 lut 2013, 11:42 --

 

Po takim czasie chyba juz cos powinieni blkowac i nie dopuszczac do wiekszych wartosci pulsu

 

-- 07 lut 2013, 11:45 --

 

Ale nie powiem stracha mam przez to moze napedzam tez sama siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dogomaniaczka, to dobry znak...organizm potrzebuje wypoczynku, odprężenia, więc daj mu to :!: :

 

-- 07 lut 2013, 13:57 --

 

Niedługo wybieram się do domu mojego Syna i Jego Narzeczonej, by spotkać się z Jej Mamą /przyjechała z daleka/ i bardzo mnie to cieszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×