Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

omeeena brr z powodu mojego psiaka? ona nie jest rasowa, jest mixem i zachowuje się jak kot, ale wiadomo są gusta i guściki :)

 

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/312416_468190396561356_222064488_n.jpg

 

amelia83 o tak ja właśnie teraz przechodziłam okres szczenięcy, w sumie dalej przechodzę, ale strasznie poważna się nasza psina już zrobiła :mrgreen: najważniejsze, że je kochamy i o nie dbamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LATEK50, lepsze jaja, niż troki od kaleson

 

-- 04 lut 2013, 13:58 --

 

ProstaNazwa, totalnie nie mój typ!!!

Ale już przy wyborach Miss i Mistera ustaliliśmy, że nie to ładne, co ładne, tylko to, co się komu podoba :D

 

Choć rzeczywiście Twoja suka lepiej się prezentuje na linku, niż ogólnie ta rasa w Google

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw dziękujemy :smile:

 

omeeena pewnie, że tak :D a co się kryję pod tajemniczym załącznikiem, który mi się nie chce otworzyć? Myszki hodowlane?

miło nam to słyszeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko dziękuję. Twoje są przepiękne takie szczerze uśmiechnięte oczka na zdjęciach mają. Coś cudownego :great:

 

omeeena zdradź nam co się tam kryło, widziałam kawałek uszka. Myszoskoczek? koszatniczka? myszki? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat zwierzaków zawsze jest jak dla mnie stworzony :) kasiątko, jak dla Ciebie równiez :D

ale mimo wszystko zapraszam tutaj bo zaraz przepędzą za OT... mam-fio-a-na-punkcie-zwierz-t-t1189.html?hilit=mam%20fio%C5%82a%20na%20punkcie :mrgreen:

 

całkiem całkiem miły dzien :) Spotkanie po latach jakoś pozytywnie na mnie wpłynęło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś ciezko,dół jakiś....,moją mame rano pogotowie zabrało do szpitala,ostra postac rwy kulszowej,niby grożnie nie brzbi,ja od rana lęki,strach,jak by mnie ktoś gwożdziem przebił,zawroty głowy,i oczywiscie odezwała sie moja rwa kulszowa,a może utożsamiam sie z moja mamą??do d...,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, moja to czekoladka. Tez kiedys m:-) ialam rudą Sali i czarną Korę. Ale to jeszcze jak dzieckiem byłam

 

-- 04 lut 2013, 21:05 --

 

amelia83, moja jest takiej dziwnej maści.rzadko spotykanej. A Łatek jest cały łaciaty

 

-- 04 lut 2013, 22:03 --

 

Iruś:), jak moje dziecko ma gorączkę to ja zaraz widze w tym sepse. Nie dziwie ci sie w ogóle że tak to przeżywasz. Zobaczysz-będzie dobrze

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś ciezko,dół jakiś....,moją mame rano pogotowie zabrało do szpitala,ostra postac rwy kulszowej,niby grożnie nie brzbi,ja od rana lęki,strach,jak by mnie ktoś gwożdziem przebił,zawroty głowy,i oczywiscie odezwała sie moja rwa kulszowa,a może utożsamiam sie z moja mamą??do d...,

 

 

irus kochanie trzymaj sie, raczej ta rwa kulszowa to utozsamianie sie z twoja mama, bedzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×