Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

dupa nie było dzisiaj psychiatry bedzie we wtorek :(:(musze jakos wytrzymac ratuje sie kazdym uspokajaczem ziołowym...

 

secretladykkk ja juz nie biore parogenu brałam go do sierpnia odstawiłam odrazu po tescie ciazowym ale juz podczas staran chodziłam z 20 mg i doszłam nawet do 5mg maz nie rozumie ze moge sie codziennie zle czuc.. a on sam cos chory ma jaka nerwice ale wybuchowa...

 

jasaw dasz rade dzielna kobieto:):)

 

omeeena jeszcze troszke i bedziesz szcześliwsza :):)

 

Oj tak ja sama nie wychodziłam 10 miesiecy :(:(

 

fatuma oj u mnie tez tzn zalezy co bo wczoraj to plakalm z tego wszystkiego az sie zaciagalam efekt wymioty i noc z głowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, perla86, niestety dzisiaj nie dałam rady...poległam :(

Na sama myśl o tak długiej drodze, dopadł mnie tak silny lęk,że zdecydowaliśmy się na inny środek lokomocji. Musieliśmy zamówić taxi, co też wzbudziło we mnie niefajne emocje/koszt spory/. Wracaliśmy z Synem i muszę dodać, że to rozczuliło mnie potwornie, bo obaj zadzwonili, oferując podwóz do domu/ :cry: -kochane Chłopaki moje :D /.

Powiem szczerze, że o dziwo, nie mam do siebie dużej pretensji...po prostu-zdarza się :!:

 

-- 23 lis 2012, 23:54 --

 

Lady Em., :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano tomografia, badania krwi i inne.. jakieś 1,5 godziny w szpitalu, a potem szybko do pracy. Niewyspanie, stres, osłabienie i bycie na czczo nie wpłynęło dobrze na moje samopoczucie, ale jak zjadłam śniadanie, wzięłam leki od razu humor wrócił, chociaż w weekend mam w planach solidnie odpocząć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu się pogubiłem :cry::cry: jest mi bardzo smutno, jestem sam i nie mam w nikim oparcia.

23:45: rozkładam sie na kawałki,

przez noc pozbieram się od nowa.

Będzie to nieprzespana noc. Chcę sobie przypomnieć to co w życiu jest ważne.. Zapomniałem :(

23:49: Spełniam swoje marzenia innym, to jest chore.

 

00:01: No i rozleciały mi się w pizdu wartości, granice i emocje. Szczęście poszło się poszczęścić zostawiając mnie :( Co dalej?

00:04: Nie chce wpadać znowu w ten psychopatyczny stan :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9.17 juz napaliłam w piecyku bo było tylko 17 stopni biore sie za gotowanie makaronu wypilam kawke niechce mi sie bardzo niemam checi na nic najchetniej bym poszła spac jestem jakas rozbita dzis zreszta jak ostatnim czasem cały czas prawie postaram sie niepoddac z dnia na dzien obiecuje sobie wziasc sie zxa siebie ale niemam sily ciagle mi jej brakuje nic mi sie niechce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc emi,chyba same tu jeszcze jestesmy.ja juz tez posprzatalam,nakarmilam koty,wypilam herbatke bo wczoraj popilam z moim facetem.kawka pozniej.samopoczucie cudowne ale nie wiem jak bedzie pozniej.jak juz pisalam przez 5 lat mialam spokoj i nagle mnie znowu zlapalo 2 razy....jak narazie przeszlo...ale kto wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emi 1402, ja pije 4 kawe. wzielam lekki,posprzatalam i- uwaga- wyszlam z domu. czuje sie podbudowana ale boje sie ze jak ochlone z zadowolenia to znow bedzie zle. nie chce tego ale ja czesto tak mam :mhm:

 

-- 24 lis 2012, 14:10 --

 

emi 1402, ja pije 4 kawe. wzielam lekki,posprzatalam i- uwaga- wyszlam z domu. czuje sie podbudowana ale boje sie ze jak ochlone z zadowolenia to znow bedzie zle. nie chce tego ale ja czesto tak mam :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, dasz rade. ja jak wychodzilam to balam sie ze po paru krokach sie wroce. a teraz mam satysfakcje. zobaczysz-zrobisz dzis super zakupy

 

-- 24 lis 2012, 14:28 --

 

omeeena, dasz rade. ja jak wychodzilam to balam sie ze po paru krokach sie wroce. a teraz mam satysfakcje. zobaczysz-zrobisz dzis super zakupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, moje tez sa male te krocżki. jak wieczorem podssumowuje sobie dzien to nieraz zdaje sobie sprawe z tego,ze one,te kroczki posuwaja sie w tyl zamiast do przodu. ale i tak staram sie byc zadowolona z tego co sie udalo bo to dla mnie sukces. dla zdrowej osoby to by bylo nic specjalnnego,ale dla nas to jak zdobyc szczyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×