Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

bedzie.dobrze, pozbylam sie leku przed lozkiem i nie zakladam z gory,ze nie bede spac.Wczoraj wrecz pozytywnie z dobrym nastawieniem sie polozylam i nic.Boje sie,ze nie zapadne w sen i bede miec ciagle swiadomosc:((( Nigdy mi sie film nie urwie.Pewnie to dla Was nudne,ale mnie taki lek dopada.Na dodatek,ze nawet tabletki mi nie pomoga.Niewiem dlaczego tak sobie wymyslilam.Poprostu sie boje i plakac mi sie chce.

Ogladalam moje stare fotki,jaka byla zadowolona i beztroska.Ehhh :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brunetki z ciemnią oprawą oczu, ogólnie południowy typ urody... też mi się podoba jako kobiecie będącej zupełnym przeciwieństwem.

Czyli jestes blondynka z jasna karnacja :mrgreen::lol: ja też ciemny blondyn a jak byłem mlodszy to wygladalem jak rasa aryjska :D Blondyn z mega zoltymi wlosami, jasna cera i niebieskie oczy :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

secretladykkk, ja się już puściłam. Na wszelki wypadek na 3 losowania

 

-- 06 lis 2012, 15:24 --

 

amelia83, ja wyjdę, kiedy nie muszę. A kiedy np. tak jak wczoraj miałam umówioną rehabilitację, nie dałam rady. Im bliżej wyjścia, tym bardziej mną rzucało.

 

-- 06 lis 2012, 15:27 --

 

sniezka, wszyscy mamy coś, czego nie jesteśmy w stanie pokonać. Jak już staniemy na nogi, będziemy innym radzić: weź się w garść, zmuś się, zmień nastawienie, myśl inaczej. Teraz możemy tylko czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zbyt dobrze. Wczoraj wieczorem pozwoliłam sobie na wylanie emocji i żalów. Chłopak wysłuchał, pomógł, po czym poszedł z psem i zadzwonił do mojego taty, że trzeba mi pomóc...Tata się przejął, zmartwił, uparł, że dziś przyjedzie, więc ja cały dzień w stresie bo tak nie lubię postawionej sytuacji. W końcu dziś nie przyjedzie, ale podobno od tej pory mają raz w tygodniu przyjeżdżać na spacer..generalnie kiepsko mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pol dnia w lozku a teraz siedze w pracy. Do wieczora. Strasznie mnie mecza mysli o smierci. Mysle tez o rekach. Nie brzydzicie sie dotykac pieniadzy. Ja mam takie natrectwo. Nie wiem czy uda mi sie to pokonac. Smutno mi strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj ordynator ostatecznie zadecydował że nie kwalifikuję się do terapii na jego oddziale ze względu na uzależnienie... niestety muszę przejść najpierw terapię odwykową, mam jechać do ośrodka podwójnych diagnoz do Gliwic, dla osób które cierpią jednocześnie na zaburzenia psychiczne i są uzależnione, już jestem umówiona na rozmowę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy dzień: szkoła na 11 o 13 już mnie tam nie było ;p bieganie po sklepach, powrót do domu, wyjście na miasto i znowu do domu a siedzę w tym domu przed kompem i ogólnie jest dobrze ale jakoś tak w brzuchu burczy i trochę boli :( ogólnie dobrze a piątek coraz bliżej i góry a ja panikuję ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×