Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Abbey, żółwior :D

 

Śpiewanie piosenek Biebera i Disneya, kłocenie się z fizykiem [czyt. śmianie się nawzajem ze swoich fryzur i ogólne wrzuty na brechty], brecht z chłopaków śpiewających chóralnie 'korzonki'. Atmosfera i szaleństwo najlepszym lekiem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rano ok 7:30 poszedł afobam, wenle, spamilan... jechałem na wizytę do p. psycholog. nie dojechałem.

Straciłem panowanie na łuku lewo-prawo-krawężnik i czołówka z innym kierowcą.

 

W szpitalu i podczas wypadku zachowywałem się stosunkowo spokojnie do tego stopnie, że policja poprosiła mnie na zaplecze i zrobiła test na zawartość narkotyków :shock: Noga w okolicy kostki złamana, szyna 2 tygodnie, auto do kasacji, całe szczęście, że drugi kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń, bo nie wyglądało to ciekawie u niego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sm@kosz,

widocznie jednak zachowanie Twoje odbiegało od normy , pozatym może standardowo cię sprawdzali,

auto do kasacji czołówka o kurde nie ciekawie , dobrze,że i Tobie sie nic nie stało i oczywiście dobrze,że Tobie się nic nie stało ani drugiemu kierowcy, spokojny byłeś z powodu szoku może a jak zacznie puszczać to poczujesz ten stres, tulam co by Ci było łatwiej ten stresik przejść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×