Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

jako,ze wczoraj nieopatrznie zrobilam off topa w innym temacie,to w tym chcialam cos napisac.Moja corcia bardzo przezywa nieszczesliwà smierc swojego przyjaciela-nie wiem jak jej pomoc.Nie ma mnie przy niej co bardzo potèguje poczucie winy u mnie,jest mi z tym bardzo zle.Dla Dawida ktorego nie ma juz wsrod zywych mam pewien fragment piosenki:

"My David don't you worry

This cold world is not for you

So rest your head upon me

I have strength to carry you"

 

Moja mycha jest mlodà osobkà a stracila juz trzeciego przyjaciela w swoim zyciu.Obawiam siè o nià-mimo,ze jest bardzo dzielna,to wczoraj mi siè rozsypala..mam okropnego dola,mimo, ze dzis sà moje imieninki-staram siè wsrod domownikow nie pokazywac tego jak bardzo to przezywam,ale nijak mi to wychodzi.chyba dziisaj siè zalejè. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odrobinkè lepiej.Rozmawialam z mojà Nikità-czula siè na tyle dobrze,ze poszla na probè (wystèpuje w teatrze).Jej lepszy nastroj,od razu zwyzkuje moj :smile:

W domu zjedlismy pesto-chlopcy stwierdzili ,ze bylo bardzo dobre :smile: teraz Michuj spi sobie a moj malz oglàda film.Martwiè siè o chlopcow-moj K.ma problemy po zabiegu zwiàzanego z nogà,natomiast M.natury psychicznej...i chociaz nie wiem jakbym bardzo chciala pomoc-to nie potrafiè-niestety.Trudne to wszystko i skomplikowane.Dopiero teraz sobie zdajè sprawè,jak depresja potrafi byc podstèpnà chorobà.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×