Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy dzień... W zasadzie zaczął się wieczorem, pierwszy raz od 5 lat poszedłem na koncert. Oczywiście walnąłem przed nim 3 piwka na odwagę bo tak to bym nawet nie wyszedł z pokoju. Ale generalnie jestem zadowolony, kiedyś chodziłem na koncerty non stop ale wiadomo, od czasu nerwicy było spokojnie. No i pierwszy raz od iluś tam lat wszedłem w pogo :) Czułem się trochę staro, bo mam swoje 24 lata no i moja psychika podpowiadała mi, że wszyscy się na mnie patrzą, ale piwo zrobiło swoje i się udało ;) Po raz pierwszy od 5 lat jestem z siebie zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asdf , na wszelki wypadek zrob sobie badania, spirometrię i co uznasz jeszcze za stosowne. Po to, żebyz był spokojny, że tak naprawdę jesteś zdrowy, a to co się dzieje, to wszystko siedzi w Twojej głowie. Ja tak zrobiłam, ekg, wszystkie wyniki, wszystko jest ok, ateż się duszę i nie mogę oddychać. Dasz radę, w ostatecznej ostateczności trzeba wziąść tabletkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A też tak macie że odczuwacie lęk nawet w najmniej stresujących sytuacjach?

 

Ostatnio czułam się dobrze, pojechałam do mojego chłopaka (30 min z przesiadką - nawet mi sie słabo nie zrobiło), posiedzieliśmy u niego, potem poszliśmy do KFC - piechotą 10-15 min, wszystko ok, w KFC usiadłam przy stoliku i... słabość. Kurde, myśle sobie, z jakiej paki?

I dlatego cały czas mi się wydaje, że mam jakąś ukrytą chorobę, a nie tylko nerwicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milano co to za pedalski tekst w wątku „Wróciłem” ??? Już po poprzednich postach między wierszami można było wyczytać , że lubisz jak ci du.psko pęka. Lecz tym razem przegiąłeś…chcesz Amonowi zrobić laskę? Zaręczam, że akurat on prędzej cie w pysk pier.dolnie, geju

 

Po co ten jad ? Po co te wyzwiska ?

 

Sens ostrzegam-nazywanie mnie i mi podobnych słusznych oportunistów „ludkami” uznam następnym razem za obrazę

I mam wyje.bane na wasze łaskawe „drugie szanse” Jak widać sam sobie daje kolejne szanse na gnojenie was

 

Po co ta mściwość ?

 

P.S. Nie ma gróźb karalnych i wulgarnych wyzwisk .Zresztą na forum są tylko durne obrazki i debilne Nicki.Nie ma kogo i jak REALNIE obrazić , nie ma osób z imienia i nazwiska..-członek wam w w odbyty

 

Ja tez mam na obrazku durną gębę ale od razu członek w odbyt ? Ciekawe.

 

I nie piszcie mi , że jestem tu niemile widziany i że jak mi się nie podoba to… .itd…itd.

Semantyka kreatur zwanych moderatorami i ich wdupowłaza Człowieka nerwica do mnie nie trafia

 

Jeśli masz żal co moderatorów to pisz do nich. Co są winni pozostali ?

 

Ale po co ja się udzielam. Nie moja sprawa. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no,

Szczerze mówiąc mam nadzieje ,ze nie napisałeś tego jedynie dla postraszenia typa

takich ludzi trzeba karać nie tylko banem ale i doniesieniem -POPIERAM

 

-- 31 lip 2011, 13:27 --

 

shadow_no, Nie da się go jakoś skutecznie zablokować ?

 

TAAA lobotomia skutecznie uniemożliwia używania klawiatury :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im_Back, nie uważam aby straszenie kogokolwiek przynosiło jakiś efekt. W związku z tym, że osób, które poczuły się obrażone i/lub bezpośrednio zaatakowane jest wiele, jako Administrator forum wspólnie z resztą osób funkcyjnych oraz częścią Użytkowników doszliśmy do wniosku, że pewna granica została przekroczona i niestety innego wyjścia jak skorzystanie z drogi sądowej nie widzimy. W chwili obecnej zbierane i zabezpieczane są wszystkie dowody jakimi dysponujemy. Jeżeli ktoś poczuł się jeszcze obrażony - proszę o kontakt na pw. Niebawem napiszę stosowny temat oraz po zebraniu wszystkich informacji wszelkie kontakty oraz dane zostaną przekazane kancelarii z którą współpracuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×