Skocz do zawartości
Nerwica.com

Objawy nerwicy, wszystko o objawach!!!


Gość PACO

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to, że nie chcę żeby ktoś powiedział, że mam coś nie tak z głową ;x

Wszyscy mamy trudności, jedni większe, inni mniejsze.

Polecam psychoterapię bo Twoje lęki mają swoją przyczynę, musisz chcieć do tych przyczyn dotrzeć, a to się robi na psychoterapii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nuta jestes na forum?

 

-- 03 sie 2011, 21:54 --

 

ja mialem trocghe spokoju to juz sie pieczenie zaczelo masakra :(

 

-- 04 sie 2011, 18:52 --

 

nuta jestes? ja dzis umieram normalnie pieka mnie nogi sciska w gardle i caly ten bol mam jakby z brzucha ...bo mnie boli :(

 

-- 04 sie 2011, 19:00 --

 

nuta jestes? ja dzis umieram normalnie pieka mnie nogi sciska w gardle i caly ten bol mam jakby z brzucha ...bo mnie boli :(

 

-- 04 sie 2011, 19:17 --

 

czy ma ktoś jeszcze taki ścisk w gardle ból brzucha promieniujący na cale nogi???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej jesteś?? :( sorki że nie odp ale nie wchodziłam w ogóle bo mnie tak wszystko boli, że cały czas się zwijam z bólu :( tak mnie szyja uciska że ciężko mi się oddycha a Ciebie tak strasznie nogi bolą? :( co jest z nami :(

 

-- 04 sie 2011, 22:01 --

 

jestes? :( tak mi jestes potrzebny :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem :( i jak się czujesz?? też nie możesz spać? :(:(

 

-- 04 sie 2011, 22:50 --

 

tak mnie to strasznie dusi :( jeszcze się denerwuję i to jeszcze bardziej ściska :(

 

-- 04 sie 2011, 23:01 --

 

teraz to już Ciebie nie ma :( mam nadzieję że spisz spokojnie :( dobranoc

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nuta, no to się trochę już namęczyłeś w swoim życiu :( to straszne. ja też jak byłam parę razy w szpitalu to robili mi cały czas różne badania i niby że jest wszystko w porządku... i tak zawsze... tylko od czego jest ten straszny ból :( mówię im że mnie boli a oni żeby się nie przejmować bo nic mi nie dolega. i jak tu żyć?

 

Mnie kiedys lekarka ostro opierdzieliła, ze nic mi nie jest jak mnie w okolicy serca kuło i badań narobiłam duzo, ale to było lata temu. Teraz to juz naprawdę sie tak nie przejmuję ponieważ nauczyłam sie rozróżniać ból z nerwów a ból pochodzący z przyczyny fizycznej. Dodatkowo dawno tego nie miałam a teraz cos mnie znowu pokłówa tu i tam , ale wiem ,ze to ,,tylko,, nerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie, jak to jest....?

człowieka boli i boli, objawy książkowe zawału, idzie do lekarza a tam nic... na szczęście. A lekarz zamiast dociec, co się mogło stać, opiep**** , że mu czas zajmuje i "se chorobę wkręca"

Wiem, to "tylko" nerwy, ale ja po kilku dniach z ciągłym bólem mostka, ramienia i nie wiadomo czego jeszcze, zaczynam wątpić w przyczynę i szukam jakiegokolwiek rozwiązania. Panicznie.... i kółko się zamyka, bo panika jeszcze potęguje objawy...

Masakra... nienawidzę tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez ciągle leżałem w szpitalu mówiłem co mnie boli i gdzie ale mówili nic ci nie jest a ciągle mnie boli już od roku i co to za zyie.. ciągle bólę pieczenie itp a nawet sie nie denerwuje :(

 

-- 05 sie 2011, 19:24 --

 

nie wiem ile jeszcze tak się bede męczył łaził po lekarzach szpitalach a oni i tak mi powiedzą ze mi nic nie jest ... a ja nie mam żadnych lęków ,, tylko ciągle bolę tylko czasem jest dobrze czasem... nuta jak ci dziś? :( bo ja to warzywo

normalnie :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo :( za dużo się ostatnio chyba denerwuję :) niby się nie denerwuję bo do wszystkiego staram się jakoś normalnie podchodzić, ale to chyba jest już we mnie :( i nawet jak już myślę że jest wszystko oki to denerwuję się gdzieś od środkoa :(:(:( a Ty nie denerwujesz się i tak Cię to dziś męczy? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wszystko robię na spokojnie bez nerwów ,,, i parę dni jest ok a potem mnie nagle lapie ból brzucha,,, ścisk w gardle pieczenie nóg no masakra porostu szok... tak mnie boli ze sobie rady nie daje.. ja nie wiem jak TO BEDZIE A JUZ TYLE MNIE TO MECZY :(

 

-- 05 sie 2011, 22:21 --

 

ja się wykańczam porostu jeszcze się zastanawiam nad tym refluksem... ale nie mam żadnej zgagi ale jak sie nie upewnię to nie będę wiedział ... bo tak to wszystkie badania robiłem wszystko wyszło dobrze.. jak tu zyc nie mam pojecia... i tak ze pracuje :(

 

-- 05 sie 2011, 22:25 --

 

nuta jestes?????????? jak sie czujesz ja spadam spac ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to może jak zrobisz ten refluks to coś Ci wykaże :( miejmy nadzieję że to z żołądka a nie z nerwów tak jak u mnie :( nerwy są straszne :( no ale skoro się nie denerwujesz to może masz wszystko w porządku, ja się tak nie denerwuję tylko się wszystkim strasznie przejmuję :( i też jakoś muszę pogodzić pracę ze szkołą a czasami są takie straszne dni że ciężko mi jest żyć :( i jak tu normalnie funkcjonować :(

 

-- 05 sie 2011, 22:30 --

 

tak samo jak TY :( wszystko mnie uciska :( a zasypiasz jakoś normalnie? czy też Ci ciężko? :( bo spać to się jakoś spi :( tylko najgorzej to jak tu zasypiac z takim strasznym bólem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez tak myślałem ,,, ja tez wyglądam na bardzo zdrowego a ledwo zyje i nawet nioe mowie nikomun aze mnie cos boli bo kto to zrozumie,,, dlatego sie tu zalogowałem..najgorsze sa te pieczenia no szok wogóle to mam tego dość od dawna :o

 

-- 05 sie 2011, 22:49 --

 

ide spac ,,przynajmniej w nocy nie boli :why: widze ludzi ktorzy maja po 70 lat i lepiej sie czuja odemnie co mam zaledwie troche ponad 20 :( szkoda gadac ... slodkich snow najleppiej bez bolesnch :(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też Ci takich życzę :( i najlepiej żeby rano już nie bolało :( :*

 

-- 05 sie 2011, 22:53 --

 

też mnie to wkurza bo moja babcia już się lepiej czuje niż ja :( a ja co tylko mogę narzekać i narzekać :( a gdzie dopiero kawał życia przede mną :(

 

-- 05 sie 2011, 22:54 --

 

i też już się nauczyłam tak że nie mówię o tym nikomu bo kto mnie zrozumie jak się jest młodym a mnie cały czas to boli zaraz by ktoś sobie pomyślał że tylko narzekać potrafię

 

-- 05 sie 2011, 22:56 --

 

dlatego fajnie że jesteś :( to chociaż Ty to rozumiesz, ale boli mnie to strasznie że najbliższe mi osoby nie wiem czy nie chcą czy nie potrafią czy może to mają gdzieś:( bo przecież to mnie boli :(

 

-- 05 sie 2011, 22:57 --

 

tak bardzo mi tego brakuje :( żeby mnie ktoś zrozumiał i wiedział że to tak strasznie boli :( jak się tego pozbyć no jak :(

 

-- 05 sie 2011, 22:58 --

 

śpisz już :( dobranoc :* odezwij się jutro, jak dajesz sobie radę :(

 

-- 05 sie 2011, 22:59 --

 

słodziutkich :*:*:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj na szczęście lepiej :) w końcu... już się nie mogłam doczekać kiedy będzie dobrze oby tylko jak najwięcej takich dni :( a z Tobą ciężko :( i musisz się męczyć :(

 

-- 06 sie 2011, 21:51 --

 

wiem że ciężko cokolwiek zrobić jak tak strasznie boli, dlatego rozumiem jak się musisz męczyć :( ja na szczęście mogłam dzisiaj w końcu sobie odpocząć i tak fajnie jak nic nie bolało :) chyba Cię nie ma :( pewnie Cię tak strasznie boli :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba juz tak roznie, bo czasem mi sie wydaje ze wszystko jest w porzadku ze sie nie denerwuje, a tak naprawdę chyba mi to juz siedzi w głowie tyle problemow tyle mysli ze to chyba tak na chwile tak działa.... a potem co... kolejny dzien i znow ból...:(

 

-- 06 sie 2011, 23:39 --

 

sebastian86: a probowałeś może brać kwas foliowy? wiem ze to pomaga na nadpotliwosc. nawet pani w aptece moze ci cos podpowie przy zakupie :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×