Skocz do zawartości
Nerwica.com

Objawy nerwicy, wszystko o objawach!!!


Gość PACO

Rekomendowane odpowiedzi

Monika1974 po przeczytaniu tego postu podjalem decyzje ze w poniedzialek ide robic badania w kierunku chlamydii, mycoplasmy dziwnie to brzmi ale nigdy czlowiek nie wie czym mogl sie zarazic,jeszcze wieksza watpliwosc daje mi fakt , ze u mojej partnerki tez pojawil sie problem z wydzielina splywajaca po tylnej sciance w gardle moze to nie ma zwiazku ale lepiej pojde zrobic te badania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwica?????

 

Witam.moje problemy ze zdrowiem zaczeły sie jakies 3lata temu.zaczeło sie od złego samopoczucia,ogólnie od osłabienia,do tego zaczely sie różne bóle:głowy,kłucie w skroniach drętwienie oraz palenie lewej strony twarzy,bóle w klatce piersiowej,uczucie jak by mnie coś przygniatało do tego zaczęły sie pojawiac lęki przed jakoms chorobą,więc udałem sie do lekarza,zlecił mi wykonanie badania krwi,morfologia,żelazo,ob,rtg klatki piersiowej,ekg,wyniki w normie,a ja dalej czułem sie zle,kilka razy trafiałem do szpitala na oddział ratunkowy,ponowne badania,krew badania krwi zawałowe,rtg klatki piersiowej,wyniki jak zwykle norma,jedynie neurolog stwierdził ze te bóle głowy to neuralgia nerwu trójdzielnego,zapisał mi tegretol cr200,brałem to przez pół roku,no i pomogło,jakoś wszystkie objawy minęły,czułem sie świetnie przez rok,uprawiałem różne sporty:grałem w piłe nożną,chodziłem na siłownie,biegałem,nie ukrywam też że lubiłem sobie wypić piwko a raczej pare,chodzić na imprezy,cieszyłem sie życiem.wziąłem ślub,urodziła mi sie śliczna zdrowa córeczka nic mnie wspanialszego nie mogło spotkać,ale dobrze było tylko przez rok.aż nagle objawy wróciły,ponownie zgłosiłem sie do neurologa zlecił mi zrobienie rezonansu głowy i też bez zmian,wiec stwierdził że to raczej nerwica zapisał mi lek cloranxsen,po braniu tych tabletek przez miesąc objawy jakby te znikły.więc neurolog kazał mi je odstawić,minęło pare dni i zaczłeły sie kolejne objawy,mam od ponad pół roku silne zawroty głowy,czuje sie bardzo osłabiony,nogi mam jak z waty,gdy stoje bardzo mi sie trzesą,mam takie uczucie jak bym ich czasami nie czuł,przy stopnięciu stopą mam takie dziwne uczucie jak by mi sie noga zapadała po ziemie tak jakby brak amortyzacji,dziwne mam te objawy ale tak jest,miesiąc temu zrobiłem ponowne badania krwi jak zwykle norma,nawet lekarz mi powiedział ze idealne,wczoraj zrobiłem rtg całego kręgosłupa i też bez zmian,więc lekarz rodzinny po konsultacji z nerologiem stwierdzili ze to 100% nerwica wiec dostałem skierowanie do psychologa.w poniedziałek idę sie zapisać,jak myslici czy to na pewno nerwica i czy ktos miał z was takie objawy?dziękue z góry za odpowiedz,

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jordan30, Nie zaszkodzi by wykonać dodatkowe badania.

Możesz się jeszcze przebadać w kierunku boreliozy. Jest tu wątek na forum na ten temat.

Jesli wykluczysz objawy w zwiazku z bakteriami, wtedy możesz analizować dogłębniej-pod kątem zaburzeń nerwicowych.

A wtedy to już psychiatra i psychoterapia.

 

damian19863, jeśli badania niczego nie wykazały, wszystko wskazuje na to,że to zaburzenia lękowe (nerwicowe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974 dzieki za rade wiesz zastanawiam sie czy wystarczy jak zrobie na chlamydie, mycoplasme czy na jeszcze jakies infekcje powinienem wykonac badania w sumie na borelioze robilem i wynik wyszedl ujemny ale gdzies tam czytalem ze nawet chorym na borelioze wynik nieraz wychodzi ujemny .. no ale robic po kilka razy wyniki na to samo to chyba bez sensu i tymbardziej ze sa to platne badania ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE WIEM CO MI JEST CZY TO NERWICA?

 

witam wszystkich to moj pierwszy post na forum , nie daje juz sobie ze soba rady lezalem w szpitalu porobilem sobie wszystkie badania i lekarze mowia ze

 

wszystko jest dobrze nie ma powodow do zmartwien ale mnie juz od ponad pol roku ciagle sciska szyja piecze mnie cala skora na rekach,nogach strasznie to boli

 

sciska mnie tez w klatce piersiowej spie spokojnie i normalnie ale jak tylko sie obudze mam mdlosciod brzucha do gardla mam apetyt jem normalnie nie chudne

 

i zaczyna sie wszystko od nowa .. bywaja dni ze wszystko jest dobrze ale takich dni jest bardzo malo ,lekarz rodziny przepisal mi afobam bo mowi ze to moze

 

byc nerwica? ... ale ja juz naprawde nie wiem jak zyc tak mi z tym ciezko.bardzo prosze o jakies rady mialem nie dawno duze problemy czy tak mi sie to moglo

 

odbic na zdrowiu? ja mysle ze sie nie denerwuje ,, a ciagle mnie tak strasznie boli . pozdrawiam wszystkich

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :)

 

Od pół roku choruje na nerwicę (ale ani lękową , ani natręctw). Neurolog powiedział mi , że wygląda mu na to , że jest to związane z moją somatyką.

 

Mam takie pytanie. Od piątku mam problem polegający na tym , że raz bolą mnie mięśnie (w większości odczuwam ten ból w rękach) , a raz mięśni nie czuje (ten brak czucia występuje raczej w rękach i nogach) , a jak zdarzy się , że mam brak czucia występującego w rękach i nogach , to mam wrażenie jakbym nie czuł swojego ciała lub w nim nie był lub jest to tylko wrażenie tego braku czucia mięśni w całym ciele. Do tego dochodzi również uczucie ciężkości mięśni w rękach i na nogach. To wszystko jest nieprzyjemnym uczuciem , źle się przez to czuje. Dziś w nocy jak się obudziłem i próbowałem zasnąć , to bardziej to odczuwałem :/ Czy są to objawy występujące w nerwicy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieczenie skory nóg,rąk, głowy, klatki piersiowej ścisk w gardle ścisk w żołądku czy ktoś tak ma????????? noc przesypiam bez problemow apetyt tez mam dobry, ale jak tylko wstanę rano od nowa znów to samo.......pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie objawy somatyczne ,,,a najgorsze jest niepokój,brak koncentracji, nie możność zrobienia tego wszystkiego co sie kiedys lubiło, całodniowy ucisk w klatce i ciezar na plecach.

4 psychoterapie ,7 lat leki ,,i co dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikogo tak nie piecze jak mnie i sie cgyba nie dowiem

 

-- 24 lip 2011, 22:56 --

 

logowałem się tu po to żeby moc porozmawiać o tym co mnie dręczy i jak dręczy oczywiście z odwzajemnieniem lepiej sie radzić ludzi którzy przez to przechodzą niż tych którzy nie bardzo to rozumieją ,, pozdrawiam wszystkich i życzę powrotu do normalności,

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mam sile normalnie mogę pracować itp ale te pieczenia są straszne tak boli ze nie mogę czasem wytrzymać,,,i co bralas? jak sobie poradziłaś z tym? nie raz mam takie fajne dni aż się żyć chce tylko szkoda ze ich tak mało jest...

 

-- 25 lip 2011, 22:56 --

 

wszyscy dzis zdrowi???????

 

-- 26 lip 2011, 22:49 --

 

witam jest tu kto czy ma ktoś jeszcze podobne objawy do mnie wymienione wyżej ? mnie znów dziś dopadło a dwa dni było w miarę masakra :bezradny:

 

???????????????????????????

 

:bezradny:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×