Skocz do zawartości
Nerwica.com

Objawy nerwicy, wszystko o objawach!!!


Gość PACO

Rekomendowane odpowiedzi

Clonazepam biorę na lęki, Relanium to tak jakoś ostatnio doraźnie, no i Lerivon bo inaczej bym chyba nie zasnął. A z oczami coś wymyślę, może dorzucę gdzieś fotkę na której one są. Robiliśmy ostatnio ze znajomymi sobie żarty ze "słit foci przed lustrem" tam poszukam. Wtedy popatrzysz na tamtą i już Ci się źle kojarzyło nie będzie ;) Będzie Git ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślalam ze na cos innego

...ja przepraszam ze taka namolna jestem ale jakoś obsesyjnie wgapiam sie w te oczy i mi sie brrr robi

takie sa wywrocone i puste :( I sie ich boję :(

Kurcze ja śpię. Często sie budze w nocy z wrzaskiem....potem sie boje zasnać....i nie wystawiam nogi za brzeg....

ale jak mnie brzuch boli ze strachu to wymiotuje w nocy :( jak bralam na spanie to nie bylam rano w stanie wstać.... :(

do doopy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

-- 24 cze 2011, 13:26 --

 

Miro, ładne masz oczy :)

 

Dziękuję :oops: Mam nadzieję że teraz już jest OK kiedy widzisz jak wyglądam?

 

A wracając do tematu objawy: Jestem już prawie na 100% pewien że wypłukałem Elektrolity -> Mam podwyższone ciśnienie (zawsze miałem książkowe) Tachykardia, stan podgorączkowy, i się trzęsę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Do moich objawów chciałbym jeszcze dodać taką rzecz: po spacerowaniu gdzie czuje sie w miare oki wchodząc gdzieś np. klatka schodowa, sklep,i inne budynki pojawiają się zawroty głowy takie jakby ktos mnie czymś uderzył w tył głowy i jestem taki zamroczony przez kilka minut.

 

-- 24 cze 2011, 18:39 --

 

Witam

Do moich objawów chciałbym jeszcze dodać taką rzecz: po spacerowaniu gdzie czuje sie w miare oki wchodząc gdzieś np. klatka schodowa, sklep,i inne budynki pojawiają się zawroty głowy takie jakby ktos mnie czymś uderzył w tył głowy i jestem taki zamroczony przez kilka minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

jestem kaska i jestem tu nowa cieszy mnie to ze nie jestem sama

wiecie bardzo sie boje isc do psychologa nie wiem czemu moze dlatego ze uzna mnie za warjatke ale zwarjuje jak z tym nic nie zrobie zawroty głowy masakryczne wszedzie szczegolnie jak stoje jak chodze jest lepiej najgozej w sklepach jest mi duszno zalewaja mnie poty i mam wrazenie ze zaraz padne wstydze sie o tym mowic bo osoby ktore wiedza mysla ze cos ze mna nie tak zamykam sie w sobie i boje sie ze to zaszlo za daleko jest coraz gorzej czestrze NAPADY trudniej wysiedziec w pracy i obliczam tylko jak najszybciej dotrzec do domu niby ja a nie ja ja chce juz byc normalna :time:

znacie moze jakiegos psycho z warszawy???

trzymajcie sie cieplo nerwuski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomocy

 

Witam wszystkich

Przeczytalam na forum o nerwicy lekowej. Mam wszystkie obiawy. Bardzo chcialabym poradzic sie was forumoweiczow co mam zrobic, jak zaczac dzialas zeby sobie pomoc:( Mam sie skierowac do psychoterapeuty i co? Mam mu powiedziec, ze zdiagnozowalam u siebie nerwice lekowa i co? Na czym polega taka psychoterapia? Nie wiem czy dam rade rozmawiac z opca osoba o tym wszystkicm! Nie lubie opowiadac o sobie i nie chce .... prosze doradzcie mi co mam zrobic. Czuje,ze najjbardziej potrzebuje jakis lekarst zeby nie dostawac bzika codziennie i uspokoic kolatanie serca. Prosze, pokireujcie mnie i doradzcie co robiec. Dziekuje z gory i pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moona psychoterapia to podstawa, nie musisz mówić psychoterapeucie że zdiagnozowałaś u siebie nerwicę lękową, opowiedz mu o tym co sie z tobą dzieje, a on sam stwierdzi co ci jest. a do psychoterapeuty idziesz po to żeby ci pomógł, a to, że się boisz no trudno olej to:) powiedz mu wszystko jak jest nic nie ukrywaj, bo w innym wypadku terapia nie ma sensu.... poza tym oni już nie jedną dziwną historię w zyciu słyszeli i leczyli różne osoby, więc napewno twój 'przypadek' bardzo go nie zdziwi:) powodzenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×