Skocz do zawartości
Nerwica.com

Osobowość chwiejna emocjonalnie (typ BORDERLINE)


atrucha

Rekomendowane odpowiedzi

Ten koleś doprowadza mnie do szaleństwa, bo chce ze mną codziennie pisać, a to dla mnie za dużo. Nie chcę urywać kontaktu, ale czuję się przytłoczona i wk*rwiona. Czy dla normalnych ludzi to jest akceptowalne, żeby komuś zawracać dupę bez powodu każdego dnia i przepraszać za choćby godzinną "nieobecność"??? Nosz k*rwa mać, to miała być lajtowa znajomość, a wpakowałam się w jakieś gówno.

 

Do tego zapomniałam przeciąć wenlę dziś rano i wzięłam całą, więc będę musiała odstawiać od początku, życie jest piękneeeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie ogarniam takiego osaczenia, wiem co czujesz. Ale to chyba normalne zupełnie. Nie wiem, okazuje się, że granice miedzy tym co normalne i nie są....subiektywne mocno.

Nie świruj z ta wenla, raz i juz?

Ja obnizylam neuro szit, na niższej dawce czuje sie super nie wiem jak to możliwe ale szczerze mówiąc gowno mnie to interesuje.

Z K tez gowno generalnie. Ale raczej nie z mojej winy dla odmiany, chyba jednak przyciągam poyebow. Oczywiście przeżywam, ale i tak nadzwyczaj dobrze to znoszę jak na siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odzywam się do niego, mam to generalnie gdzieś, będę udawać, że mnie nie ma. Przypomniało mi się, czemu jestem szczęśliwsza sama - takie sytuacje mnie wykańczają.

 

Trochę mi odwaliło, ale nieźle spanikowałam, jak ogarnęłam. Chyba nie będzie różnicy.

 

No to bierz tak, zawsze lepiej niż odstawić drastycznie, to jest dobra opcja tylko w przypadku alergii.

 

Co się stało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Traktuje mnie jak worek treningowy. I usprawiedliwia się tęsknotą za synem.

Ale pomiędzy ciszą a gadaniem bez przerwy cos jeszcze jest nie? Odpisuj jak ci wygodnie a jak przegina to powiedz ze nie musi ci meldować o wszystkim co robi i tyle. Przecież nie umrze od tego.

Nie wiem jak to możliwe, na 25 czuje sie super wbrew wszelkiej logice stabilnie jak nigdy. Nie idealnie bo bym sklamala, sa mankamenty ale widze spory zysk w tym neuro szicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dzieci (i nie chcę mieć), więc nie potrafię się do tego odnieść. Może faktycznie tęskni?

 

Właśnie problem w tym, że ja tak nie umiem. On co chwilę mi gadał, jak uwielbia spędzać ze mną czas i nie wiem, jak miałabym mu wytłumaczyć, że ja nie potrafię komunikować się z kimś każdego dnia po parę godzin, bo jest to dla mnie męczące. A że tęsknić nie umiem, to... chyba będzie jak zwykle #takbardzoborder

 

Hmm, nie chcę Cię gasić, ale 25 to żadna dawka, więc pewnie topiramat po prostu nie jest dla Ciebie. Albo placebo, albo po prostu pozbyłaś się działania leku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dupie go mam, zacznę się martwić, jak będzie mi wypisywał, że tęskni (raz tak było, jak zniknęłam na pół godziny). Teraz z kolei napisał inny, któremu dałam kosza zimą, supcio, zapowiada się sezon ignorowania świata.

 

Po polsku mało znajdziesz, ja o topiramacie przeczytałam chyba wszystko, jak zaczynałam się nim leczyć :lol:

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16415708 - 200 mg, po 8 tygodniach jakieś zmiany

http://annals-general-psychiatry.biomedcentral.com/articles/10.1186/1744-859X-4-5 - border 200 mg

https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT00463775 - 250 mg

Ogólnie rzecz biorąc, to jest cały czas raczej leczenie eksperymentalne, szczególnie w Polsce i szczególnie na BPD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pustki w borderowym hasioku ze można się spokojnie spuszczać nad swoim żałosnym życiem pseudouczuciowym i modzi nawet się nie burzą.

Wrócił na kolanach bo jestem jego sensem życia, tfu. Nic to nie ułatwia, tak przynajmniej mogłabym się pokreślić z czystym sumieniem.

Padam na ryj i dostałam zapalenia pęcherza, czyli stresik zacny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joha,

f73.jpeg

 

chojrakowa, to naprawdę może być chwilowe zawirowanie, nie warto wszystkiego przekreślać.

U mnie dobrze, typowy letni border się aktywował - wiele nowych ludzi w moim życiu, imprezy (byłam na jednej wyjątkowo świetnej!), poznaję pełno świetnej muzyki (z przyjemnością coś polecę :)).

O, to cudownie! Przez znanego lekarza czy ktoś Ci polecił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woooo, no dobra! Swoją drogą, industrial i ambient techno są ekstra, polecam szczególnie Abdullę Rashima i D.Å.R.F.D.H.S..

Memento Mori - Jag ... snäll (post-punk)

Mazzy Star - So Tonight That I Might See (dream pop/neo-psychedelia)

Stara Rzeka - Zamknęły się oczy ziemi (drone/psychedelic folk)

My Personal Murderer - Cauchemar (depressive rock/post-rock)

Lower Heaven - Ashes (shoegaze/neo-psychedelia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam jakiś gigantyczny kryzys. Ryczę jak bóbr, bo nie lubię być w związku.

Właściwie nigdy za nikim nie tęskniłam. Podczas seksu (takiego w związku, a nie jednorazówki) często płaczę, nigdy nie sprawiło mi to przyjemności. Nie cierpię być zmuszona spotykać się z kimś kilka/kilkanaście razy w miesiącu. Poznawanie znajomych i rodziny tej drugiej osoby to dla mnie jakaś masakra.

Jestem zmęczona pytaniami, dlaczego z nikim nie jestem. Doprowadza mnie do szału to, że nikt nie wierzy w to, że naprawdę mogę chcieć być sama.

Chyba jestem aromantyczna.

 

(chyba od dwóch lat tyle nie płakałam, niech mnie ktoś przytuli)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luźna uwaga. Dziewczyna, która nie chce być w związku, płacze podczas seksu a i tak ma trochę okazji żeby w jakimś związku być, i z drugiej strony ludzie, którzy nigdy nie byli ale bardzo chcą. Życie jest niesprawiedliwe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×