Skocz do zawartości
Nerwica.com

LAMOTRYGINA(Epitrigine, Lamilept, Lamitrin, Lamitrin S, Lamotrix, Symla)


turkawka

Czy lamotrygina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

96 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy lamotrygina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      71
    • Nie
      22
    • Zaszkodziła
      12


Rekomendowane odpowiedzi

klex, Ważę gdzieś 93kg, od czterech miesięcy jestem w depresji, a przeczuwałem ją ze dwa miesiące wcześniej, a intensywność to taka że cały czas czuję się źle, czuję niechęć do wszystkiego i do wszystkich, złe myśli mnie odbijają i do tego nikt mnie nie chce zrozumieć i z tego powodu czuję się tak bardzo samotny. Nadzieję mam w Lamotrixsie którego zacząłem dwa dni temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klex, Ważę gdzieś 93kg, od czterech miesięcy jestem w depresji, a przeczuwałem ją ze dwa miesiące wcześniej, a intensywność to taka że cały czas czuję się źle, czuję niechęć do wszystkiego i do wszystkich, złe myśli mnie odbijają i do tego nikt mnie nie chce zrozumieć i z tego powodu czuję się tak bardzo samotny. Nadzieję mam w Lamotrixsie którego zacząłem dwa dni temu.

 

No nie dziwota 25 mg przy 100 kilo nie ma prawa cię ruszyć. Bierzesz to samo czy jakiś tymoleptyk do tego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klex, Biorę jeszcze Rexetin 20mg i Lerivon 30mg i Kwetaplex 400mg no i Asertin 100mg wymieniam na Lamotrix docelowo 100mg.

 

-- 25 kwi 2015, 04:46 --

 

Odczuwam dyskomfort, mam lekkie zawroty głowy.

 

Dużo tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elfrid, a na czym obecnie jesteś i dlaczego chcesz próbować ponownie z lamo?

Ja ostatnio zjechałem z dawką i czuję jakby mi ktoś mózg od środka dłutował. Może to tylko objawy odstawienne?

 

Na fluoksetynie i kwetiapinie. Fluo chyba w końcu po 8 tygodniach zaskoczyła, więc nie będę nic ruszał. Myślałem o zamianie kwetiapiny z powodu wagi, ale nie jest aż tak źle, a ona jednak lepiej działa niż te wszystkie przeciwpadaczkowce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czwartek byłem u psychiatry, no i wycofała mi Lerivon i Rexetin, a zostawiła Kwetaplex 400mg na noc i zwiększyła Lamotrix do 200mg na dobę 1-0-1, a więc od piątku jestem na tych dwóch lekach. Znowu mam zawroty głowy przy tym zwiększaniu Lamotrixu, ale mam nadzieję że na tych dwóch lekach będzie dobrze, tylko chodzi o to rozkręcenie Lamotryginy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×