Skocz do zawartości
Nerwica.com

Patologiczne problemy z "nie"


amiiś

Rekomendowane odpowiedzi

Zaliczam same porażki, naprawdę, nie ma dnia żeby nie stało się coś złego... Chciałabym być zupełnie inna, i staram się, ale za każdym razem coś sie zdarzy i podcina mi skrzydła.. nie osiągnęłam nic, jestem typową ofiarą - uległą do granic, nie mam w niczym swojego zdania, a nawet jak sie zdarzy, ze mam to nie potrafię go bronić.. Nienawidzę siebie i żałuję,że nie urodziłam sie jako ktoś inny... Chciałabym być asertywna, radzić sobie w towarzystwie i w życiu, mieć rozsądek i jakiekolwiek poglądy, sarkazm.. a tymczasem jestem zupełnym przeciwieństwem swojego wyobrażenia..najgorsze jest chyba to, że nigdy nie mówie nie.. dziś też, ciągle w myślach sobie mówiłam, że w końcu powiem to słowo, a tu z ust mi wyszło "troche"..

Jestem beznadziejna, ilekroć próbuję i chociaż trochę mi się udaje, tylekroć się potykam, wszystko sie wali, zatem jeżeli znów zacznę od nowa.. wszystko z powrotem się zawali. Bez wyjścia, jedyne co mogę to skończyć tą żałosną gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłas w sedno. Zakonczenie tej zalosnej gry byłoby chyba dobre.

Łatwo i chyba dosc bezbolesnie ci idzie pisanie w taki sposob o sobie. A mozesz wyjawic jakie to straszne porażki przezywasz kadego dnia? Kazdy jakies tam przezywa od czasu do czasu.Jednak zeby kazdego dnia to chyba nawet tyle waznego sie nie dzieje w zyciu przecietnego czlowieka zeby modz pisac o porazce. Nawet jesli sie zawala wszystko. Może ty bardziej robisz z siebie ofiare niz nią jestes? Czy powaznie uwazasz sie za ofiare? Z mowieniem nie ma klopot wiele osob. To nie jest porazka jesli nie powiedzialaś nie.Tym bardziej jesli chcialas to zrobic tylko dla samego faktu. Jesli coś ci nie pasuje i nie mowisz nie to problem. Jesli jednak jesteś taka osoba do rany przyłóż, że zawsze mozna wyskoczyc czy pogadac i jestes dyspozycyjna to chyba nie problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×