Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Bejbe... hm raz na imprezie tak bylam nazywana i się poczulam jak z filmu o rockmenach z lat 70 tych xD

Radość dziś... hm.... coś tu mialam napisać nie pamiętam... 1. Powrót do domu po pracy

2. Wyszczotkowanie kotów :D

3. Jechanie na rowerze i sluchanie muzyki. Dlaczego odkrylam to dopiero teraz? Jeździlam dużo na wakacjach ,jako formę sportu i odchudzania i jechalam bez muzyki ,a teraz mam patent na raj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, to zostaniesz babcią? :) Widzisz jakie to dobre czasy nastały; moja mama dowiedziała się, że będzie miała bliźniaki dopiero na sali porodowej. To dopiero szok! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdycham fizycznie. Ten cholerny antybiotyk nie działa. Zamiast lepiej z dnia na dzień jest coraz gorzej. I chyba goraczka i zawroty głowy się pojawiły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kite, bijesz rekord?

Thazek, zazdroszczę, aleeeee :) ja już jutro na łąkę :)

Ka_Po, jeeee :) nie lubię grać w tysiąca z tymi, co za dużo liczą. np. mój brat: 'ugram 132, więc gram 130' cwaniak :)

 

dla mnie ten kosz był niesamowity. i pochwały, że mi nieźle idzie :) grało się w drużynie w LO :) ból wybitego palca poprawia mi humor. nie dość, że łechce moje masochistyczne upodobania, to jeszcze przypomina o udanym wysilku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grusia, Ale ja mam taką wyjątkową łąkę :mrgreen:

spoko łąki i widoczki są piękne... można tak siedzieć bez końca... :105:

phi :P

 

grusia, wolę tysiąca niż robótki na drutach czy szydełku :twisted: albo jakies inne wyszywanki :twisted:

 

ja od tysiąca wolę remika :) ale oczywiście wolę karty, nawet wojnę, od drutów i szydełek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×