Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Niesamowite jest to ze czasami czyjes slowa potrafia miec taka moc i jednoczesnie zmienic nasze nastewienie do zycia i samego siebie. Czasem czyjes slowa pomagaja nam zamkanc pewien etap zycia i dodac nam sil by isc w dobrym kierunku. Czasami myslimy ze to osoba nam nie pozwolila isc dalej ze przez osobe nie umiemy byc szczesliwy a tak naprawde to nie ta osoba lecz czyny tej osoby. Ludzie nas zaskakuja a my samych siebie czasami tez:)

to co piszesz jest wg mnie dokladnie to co doprowadzilo ze teraz tak czuje i moge powiedziec zadna terapia nie dala takich efektow jak ta rozmowa

 

akurat skonczylem rozmawiac z ojcem, nasze kontakty byly i nadal sa do dupy, mysle ze on sam jest temu winny ale to nie ma nic do rzeczy, jego piatej zonie powiedzialem ze ja kocham (naprawde tak czuje) poplakala sie a to tylko dzieki niej i dla niej zaczolem sie z nim kontaktowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat skonczylem rozmawiac z ojcem, nasze kontakty byly i nadal sa do dupy, mysle ze on sam jest temu winny ale to nie ma nic do rzeczy, jego piatej zonie powiedzialem ze ja kocham (naprawde tak czuje) poplakala sie a to tylko dzieki niej i dla niej zaczolem sie z nim kontaktowac

 

 

 

Wiesz to dziwne ale tak czulam wlasnie ze z ojcem...dziwne az ze otym pomyslalam..

Pomimo ze nie mozna czegos zmienic tak jak by sie chcialo to i tak mozna w tym balaganie znalesc szczescie , kawalek usmiechu..

Czasami tracimy polowe siebie by zmienic kogos a wystarczy zmienic nastawienie i oczekiwania by uzyskac spowrotem nadzieje i zycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj mam piękny dzień.W pracy super,dzień spędzony z synkiem i mężem.Mam zamiar w weekend zadzwonić do Taty(rzadko się kontaktujemy,bo jestem DDA).Jutro jakieś zakupy i wiecie co jakoś tak chce mi się ŻYĆ :) Co nie znaczy,że nie mam zamiaru znaleźć terapeuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kicikici masz racje w tym co napisalas ale nie do konca, moj ojciec nie byl ta osoba o ktorej pisalem, to nie o niego chodzilo, mimo ze on tez swego czasu swoje dolozyl, kiedys na moje bezposrednie pytanie dlaczego do takiego stanu doprowadzil, odpowiedzial "mi bylo wtedy wygodniej tak a nie inaczej postapic" :smile:

czyli robil to swiadomie, nikt nie jest perfekt, kazdy z nas popelnia bledy i ma do tego prawo ale jezeli nie uczymy lub nie wyciagamy wnioskow z tych popelnionych bledow to .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

madseason, to jakiś dworzec duchów, bo żywych ludzi to tam niewielu :D Niech rozbierają, ale niech zostawią WiFi i gniazdka elektryczne, gdzie można sobie naładować komórkę i podłączyć laptopa. Europa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałam super wieczór. Wybrałam się z dwójką przyjaciół w nocy na robienie zdjęć. Byłam kierowcą i fotografem, a oni - modelami, pasażerami i pijakami :D Było cudownie. Zdjęcia.. czad!

Dziś zapłaciłam za każdą miło spędzoną wczoraj minutę.

Nic nie sprawiło mi dziś radości.

Ale.. jak mówią.. jutro będzie lepiej..

Chociaż dziś nie jestem w stanie w to uwierzyć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagroda-niespodzianka więc nie napisali ;)

ale od HTC, obiecali że nagrody fajne więc czekam na mejla od nich i nagrodę :D

główną nagrodą był htc evo 3d, warty trochę tysiaków, nie udało się go wygrać, ale byłam na tyle dobra że jestem w 20 dodatkowo nagrodzonych osób ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×