Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

Jestem nowa.To,że mam nerwice odkryłam niedawno.Jest mi lepiej bo wiem co mi jest.Wczoraj miałam piękny dzień,pełen uśmiechu i radości.Dzisiaj totalna klapa.Rano ok.Zaczęło sie o 12 i trwa do teraz(ścisk w gardle,i to uczucie lęku).Jeszcze nie mam terapeuty.Przepraszam,że w tym wątku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze dzisiaj zamknolem na wieki cos co nie pozwalalo mi chciec zyc, zapewnie jestescie ciekawi co to takiego jest, niestety nie moge wam wszystkiego opisac ze wzgledu na ochrone danych osobowych ale powiem tyle, ktos kto przez lata byl powodem moiej depresji zadzwonil i w czasie rozmowy przyznal sie do swoich czynow :D nie spodziewalem sie ze ta osoba bedzie chciala rozmawiac, w ostatnim czysie wymienilismy pare maili i nic nie wskazywalo na jakakolwiek zmiane sytuacji.

moze nareszcie naucze sie naprawde cieszyc tym ze jestem i zyje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze dzisiaj zamknolem na wieki cos co nie pozwalalo mi chciec zyc, zapewnie jestescie ciekawi co to takiego jest, niestety nie moge wam wszystkiego opisac ze wzgledu na ochrone danych osobowych ale powiem tyle, ktos kto przez lata byl powodem moiej depresji zadzwonil i w czasie rozmowy przyznal sie do swoich czynow :D nie spodziewalem sie ze ta osoba bedzie chciala rozmawiac, w ostatnim czysie wymienilismy pare maili i nic nie wskazywalo na jakakolwiek zmiane sytuacji.

moze nareszcie naucze sie naprawde cieszyc tym ze jestem i zyje

 

 

Niesamowite jest to ze czasami czyjes slowa potrafia miec taka moc i jednoczesnie zmienic nasze nastewienie do zycia i samego siebie. Czasem czyjes slowa pomagaja nam zamkanc pewien etap zycia i dodac nam sil by isc w dobrym kierunku. Czasami myslimy ze to osoba nam nie pozwolila isc dalej ze przez osobe nie umiemy byc szczesliwy a tak naprawde to nie ta osoba lecz czyny tej osoby. Ludzie nas zaskakuja a my samych siebie czasami tez:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×