Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, przyłączę się.

Mi sprawiła radość myśl o wczorajszym spotkaniu z Przyjaciółką i miłym wieczorze. Rano uświadomiłam sobie, że dzięki moim problemom zaczynam być sobą, zaczynam pokazywać się ludziom i NAPRAWDĘ być z nimi, przestaję powolutku wstydzić się moich emocji. Myślę, że kiedyś uwierzę w to, że można mnie lubić taką, jaką naprawdę jestem - czasem słabą, dziwną, mylącą się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sprawiła radość córka, która w momencie kiedy miałam dosyć użerania się ze swoim zasmarkanym nosem i kichaniem co 3 minuty wtarabaniła mi się na kolana i dała mi porządnego buziaka, po czym wołając MAMA wtuliła się w moje ramie i wytarła swój zasmarkany nochalek w mój rękaw. Taka dziecięca miłość niezależnie od okoliczności. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@małaMI25 chodzenie bez moze rowniez sprawiac radosc :mrgreen:

tak mysle mimo ze jestem facetem

zaraz idziemy cos zjesc, nasz przyjaciel (wloch z sardyni zonaty z polka) ma fantastyczny lokal i u niego czujesz sie jak u babci wszystko smakuje i to tak ze nawet dziewczyny z zaburzeniami jedzenia nie tylko jadly ale to co zjadly zostawily w sobie, ciesze sie jak male dziecko na lizaka (dostaniemy zupe z dyni)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×