Skocz do zawartości
Nerwica.com

Siemka Wszystkim :) !


Marcinek231

Rekomendowane odpowiedzi

Opisałem o sobie opisując mój przypadek nerwicy:) Znajdzcie i przeczytajcie, meeeega tekstu sorry :D

 

[Dodane po edycji:]

 

Dobrze więc opiszę tutaj :) Mam na imię Marcin i mam 19 lat. Chodzę do Technikum elektronicznego:) Interesuję się sportami walki, ćwiczyłem zapasy, boks, chodzę na siłownie. Mam zielooooooooone oczy hehe:D Nie lubię o sobie mówić w samych superlatywach, ale z drugiej strony nie napiszę że jestem wredny ^^ Ale nie bać się! Nie jestem:) Jestem raczej pokojowo nastawiony :P Lubię dobrą muzykę, polski HH szczególnie Fokus, Zagraniczny Punk Rock szczególnie Rise Against, Disturbed :) no i dobrą muzykę klubową, Minimal, trance, hardstyle, house, electro:) Mam 177 cm wzrostu i ważę 71 kg (o losie xD) lubię BARSZCZ CZERWONY no ubóstwiam po prostu, litrami mogę jeść czy tam pić:P Nieco zakręconym ludziem jestem, ale za to szczerym czasem do bólu - no cóż, czasem szczerość do bólu się należy, ludzie których znam mówią że jestem nie typowy, nie taki jak inni faceci, tzn. nie bawię się dziewcznynami i uczuciami jakby to był kolejny produkt Made in china produkowany masowo w ilościach milionowych, tylko jako coś jedynego, niepowtarzalnego, cudownego:P No taki romantyk sobie jestem, mogę tak powiedzieć:) Jestem mega smutasem ale odkąd dowiedziałem się o nerwicy, codzień staje się myśleć pozytywnie stąd te moje happy wiadomości dzisiaj:) Kooocham Sapkowskiego szczególnie całą sagę o Wiedźminie. Mógłbym zażartować że Sapkowski to jedyny facet dla którego mógłbym zostać gejem:D Ale to oczywiście żart:PP Co by tu jeszcze...Lubię grzebać w systemie i znam się na tym tak więc jeśli ktoś ma jakiś problem z kompem to pisać na GG pomogę w miare możliwości:) Koooooocham lato, słońce i duże upały:) tzn no tak 30 stopni żeby było:P kocham krótkie spodenki<3 mógłbym tu pisać godzinami bo jestem rozgadany, ale już tyle Wam napisałem że postanowiłem odpuścić Wam cierpienia^^ tak więc na zakończenie, mój GG jest dla was otwarty, będę też często pisał i uczestniczył w Forum:) a na razie idę na spacer, słuchawki w uszy i muzyka bez której chyba żadne z Was nie wyobraża sobie następnego dnia:* myślę, że będziemy się poznawać w trakcie pisania postów:) a na razie, 3majcie się ciepełko:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozytywnie pozytywnie tylko nerwica potrafi skutecznie zatruć życie^^ ale jakoś daję radę, ważne, że jesteśmy zdrowi mimo iż stale wydaje nam się, że jest przeciwnie:) ważne jest by się nie poddawać i wierzyć w naszą podświadomość, że gdy czegoś naprawdę chcemy, ona nas uzdrowi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×