Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

wrong, To dobrze, że miałaś. Chodzi o to,żeby sprawdzić jak nerki pracują po suplementacji żelaza. Daj znać po badaniach! :D

 

 

Badanie moczu ok.

Żelazo od marca podskoczyło do 40 :brawo:

Ale problem jest, bo po 3 tyg okresu, 4 dniach przerwy znowu leci i booooli :?

A wizyta dopiero w sierpniu. Jak nie minie do niedzieli chyba sie zglosze do szpitala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune, nie po prostu schudłam do tej pory tylko 3 kg... liczyłam na 5 conajmniej... oczywiście wmówiłam sobie że to dlatego ze za dużo jem... nie mogę przestać o tym myśleć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_B, no własnie o tym mowię...entuzjazm, plany....a zycie sobie...i to sie nazywa dysonans poznawczy :( niestety...przewaznie nie jest tak jak liczymy ze będzie...Ale 3 kg to tez jest coś, pamietaj ze potem na jakies dwa tyg waga sie ustabilizuje i ani drgnie bo organizm juz wytworzy mechanizmy obronne, potem znowu sie chudnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_B, jedna rzecz mniej jedna więcej....z gatunku dobijających

ja schudlam...to chyba jedyny pozytek z mojego stanu....nie moge jesć...jak mam cos gryżć to mi niedobrze

przylapapałam sie na tym ze capnęłam cos z talerza odruchowo i zaczęłam gryżc i wyplułam rozmamlane :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune, u mnie ssri nic nie zmieniło... poza tym przez te moje ciągłe diety, głodówki i napady obżarstwa mam tak rozwaloną przemianę materii że na prawdę trudno u mnie o schudnięcie :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_B, juz pewnie nie tak jak ja...bo ja to nieco dluzej praktykuję.... :(

ale ja straciłam apetyt zupelnie....mam wstręt do ciamkania jedzenia w ustach...jeszcze płynne to obleci

więc sie wspomagam jakimis activiami bo nie mam siły a robić trzeba... :( rower juz poszedl w odstawkę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×