Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to jest depresja?


Ewka185

Rekomendowane odpowiedzi

HEj czy wegług was moze byc to depresja?

od dłuzszego czasu gdy cos mi nie wyjdzie nawet takie drobne rzeczy jak np. zle napisze sprawdzian czy cos w tym stylu jest to dla mnie ogromna porazka mam wtedy mysli samobójcze niechce mi sie zyc i za wszystko obwiniam siebie ... swiat mi sie wydaje taki okropny i zamykam sie w domu nigdzie niechce isc nawet do szkoły ost nauczycielka mi pow ze wsatwi mi uwage i wstawiła poczym poczulam sie tak jakbym kogos zabiła ;( zaczełam sie ciac i od tamtej pory boje sie szkoły jak mysle o tym to odrazu chce sie usunac z tego swiata nie wiem co mi jest ale moja kolezanka pow ze ja jestem jakas nienormalna i zebym sie leczyła ja sobie nierazdze kazdy drobny zły czyn przez zemnie ejst dla mnie horrorem nie umiem sobie radzic z niczym nawet z tym jak zle posprzatam i moja mama bd miała jakies uwagi to mi sie robi tak przykro ze płacze i odrazu chce sie zabic!

 

;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tak miałam... heh... niestety źle na tym wyszłam, bo dzisiaj jestem po kilku terapiach i beznadziejnych sytuacjach w szkole...

nie korzystałam z tego co miałam... a miałam bardzo fajną panią pedagog- psycholog w szkole, raz u niej byłam i poczułam się znacznie lepiej. Żałuję że nie wykorzystałam czasó szkoły na pomoc sobie. Jeżeli chcesz rady to chyba powinnaś pomimo "wstydu" do szkolnej pedagog. Mogłabyś też skorzystać z psychologa dziecięcego w swoim mieście, fajni ludzie, naprawdę;-)

Jeżeli chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz do mnie na PV. Pozdrawiam

 

Ps. nie zostawiaj sobie ran na ciele bo później będziesz sobie pluła w brodę, polecam znaleźć jakąś cegłę na dworzu i nią porzucać w chodnik;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×