Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomysły na nowe funkcjonalności


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym, abyście napisali mi jak przyjdzie Wam do głowy jak coś ulepszyć, coś dodać. Ogólnie wizję portalu rozpisałem sam, a że do najmądrzejszych nie należę to przyda się każdy nowy pomysł. :mrgreen:

Myślę nad nazwą. Mam kilka propozycji, ale zanim zrobię z nich ankietę może macie coś do zaproponowania? Nazwa najlepiej aby była nie za długa (jedno słowo), kojarzona z tematem i oczywiście niepowtarzalna:) Zawsze mam tak, że to od czego powinienem zacząć robię pod koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja bym zrobił miejsce na twórczość nerwicowców i ludzi z depresją, to co potrafią stworzyć ludzie w z ciężką chorobą psychiczną jest nie do opisanie, są to często rzeczy głębokie, pełne emocji, uczuć.... Wiadomo przecie że są to ludzie wrażliwsi, bogatsi wyobraźnią od przeciętnych szaraków żyjących bez problemów

Przydało by się coś takiego na nowym forum, może miejsce na jakieś galerie? Miejsce na twórczość literacka? Jakiś dzialik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No taka galeria twórczości nerwiczków byłaby super.

Co do nazwy mam czarna dziure w głowie teraz ale będe goraco rozkminiać nad tym . :D

 

[Dodane po edycji:]

 

shadow_no, a jak sie zapatrujesz na podrasowanie szaty graficznej ? Wiem ze to wersja testowa na razie, ale tak mdło jakoś, bezpłciowo :P Mało rzuca sie w oczy :D To tylko moja sugestia, co Ty na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×