Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moje zmartwychwstanie ; )


Zoltan

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc powstałem, mam nadzieję że nie chwilowo,i wyciągnałęm sporo refleksji ; )

Dzisiejszy dzień pozornie prosty,a jak wiele dostarczył mi przyjemności. Rano, masakra,myślałem że zwariuję, o mało nie dostałem ataku paniki,co postanowiłem? Krok milowy w mojej nerwicy - Rzucam w cholerę ten komputer,biorę rower i brnę przed siebie! Pędze,pędze przed siebie ile sił,z każda chwilą czuje jak lęk ustępuje. Wracam po 2 godzinach : ) Niemiłosiernie zmęczony, ale postokroć bardziej szczęśliwy,niesamowite, ile takie proste urządzenie potrafi dostarczyć człowiekowi zadowolenia. Wchodzę do pokoju, pogardliwie spoglądam się na to nikczemne urządzenie które zwą komputerem ; ))) "Nie! nie dziś! niebędę znów marnował przy tobie czasu, bezmyślnie wertując strony i jednocześnie pogłebiając swoje lęki" Wychodzę,wsiadam na rower,i brnę! Prosto na działkę mojej kochanej matki ; ) Przybywam, widzę ten skromny zakątek,który codziennie,z uporem i wielką radością pielęgnuje moja rodzicielka ; ) Osiadam na leżaku, w powietrzu czuć wyraźnie,różnorodne zapachy kwiatów,które po chwili zlewają się w jedną harmonijną całość. Relax,spokój,harmonia. Leże,leżę,pozytywnie nastawiony do świata, co jakiś czas nachodzą mnie myśli o lękach, ale automatycznie je odrzucam. Nie dziś! Po dłuugim odpoczynku,ponstawiam pomóc matuli w pięlegnacji tego pięknego zakątku, podlewam wszelakie rośliny,czerpie z tego ogromną radość. Zaczyna się robić późno,zbieramy się,wsiadam na rower i docieram do domu,z wielkim uśmiechem na twarzy, stwierdzając stanowczo,że ten dzień był wyjątkowy,pomimo swej pozornej prostoty.

 

Dziś,nauczyłem się czerpać przyjemność z prostych rzeczy. I będę to wykorzystywał przy każdej okazji!

 

Jutrzejszy dzień urozmaicę sobię jeszcze bardziej! A gdy rano wstanę, i to plugastwo znów będzie próbować zatruć mi mózg,bez zastanowienia wsiadam na rower,i brnę! W międzyczasie układając sobie plan dnia!

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, i życzę wiele radośći!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde jakis czas temu juz myslalam ze wychodze przychodzily pozytywne refleksje takie prawdziwe a nie ciagla walka z myslami skupianie sie na brakach to czasami sie udaje ale wtym momencie jestem pograzana chetnie wskoczylabym na rower ale nie czuje zeby to mnie uwolnilo caly czas skupiona na myslach

:why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo :lol: Zoltan jak miło przeczytac dla odmiany cos optymistycznego.Tak świat jest piękny.To piękno jest ukryte w małych codziennych sprawach.Pozdrawiam :yeah: Tak trzymaj.

 

-- 29 lip 2011, 15:50 --

 

szukajaca fali...hej wskocz na cokolwiek :hide: do czegokolwiek. :blabla: zrob coś tzn..zajmij sie czyms tak by tyle nie rozmyślać nie pisać za dużo o tym jak ci żle. :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×