Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurza mnie to, że moje tematy ciągle są gdzieś przenoszone i nawet nie wiem gdzie:/// To forum jest dla wszystkich, a nie dla "wybranych". To już nawet nie chodzi o mnie, ale o tych którzy zawitają tu po raz pierwszy i na samym wejściu spotkają się z "miłą" niespodzianką. Trochę więcej rozsądku!!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Twój post pewnie zostanie przeniesiony do: wkurza-mnie-t21460.html

Zamiast siedzieć na brzegu rzeki Piedry i płakać to trzeba się trochę po forum rozejrzeć. Moderatorzy są od tego, aby na forum nie było bałaganu, więc nie można mieć do nich pretensji. W swoim profilu zawsze możesz sprawdzić, gdzie jest Twój wątek. Masz na koncie już ponad 200 postów, na forum jesteś prawie rok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, to tytuł książki, tak dla twojej "szanownej" wiadomości. Gratuluje dobrego samopoczucia :brawo:

Chcę jednak zauważyć, że znacznie trudnej jest pracować nad swoim problemem, gdy jest on przenoszony do wątków zbiorowych. Każdy z nas jest inny, i należy podejść do niego w sposób indywidualny. Pisze to w imieniu tych którzy jeszcze nie odwiedzili tego forum, ale za nie długo to zrobią. Nie chcę żeby spotkało ich nie miłe rozczarowanie i żeby poczuli się zignorowani.

 

Jasne, Sabaidee ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lajla, I uważasz, że jak 20.000 zarejestrowanych użytkowników, z których każdy ma po kilka problemów założy osobne wątki najlepiej dla każdego z problemów z osobna to będzie to mądrzejsze rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lajla, myślę, że Jacek użył celowo tytułu książki ;)

 

Jeśli każdy nowy użytkownik założy wątek o tytule "mój problem", to już po kilku tygodniach zginie on w tłumie innych wątkach. Nawet w szukajce nikt go nie znajdzie, bo problem w tytule nie został sprecyzowany - tak robi większość userów. I w tym momencie, gdy jest to problem z bezsennością, jakaś dobra dusza przeniesie go to wątku o problemach ze snem, gdzie nie tylko poczyta, jak inni sobie z tym radzą, ale również ma szansę, że jeszcze nowszy użytkownik, wrzuciwszy do szukajki odpowiednie słowo, trafi na ten wątek i przeczyta post owego usera.

Przeniesiony wątek zawsze pozostaje jakoś ślad w starym miejscu, gdy się na niego klika, jest się przenoszonym do wątku, w którym nasz post jest. Więc nie ma czegoś takiego, że się swojego postu szuka.

 

Jasne, Lajla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie:

to że mówię mężowi jasno czego od niego oczekuję a on i tak zdaje się tego nie rozumieć

że on wciąż szuka sobie nowych koleżanek

że czuję się nieważna i nic nie warta, totalne zero

że pozwalam się ranić

że teraz płaczę

że nie mam siły

że nie wiem co mam dalej robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×