Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, mnie też denerwuje ta społeczność. Ropa już jest bardzo droga, a zanosi się, że cena za baryłkę jeszcze wrośnie. Dziś na Orlenie 6.09 zł za Vervę :twisted::roll:

ja niezmotoryzowany no ale ceny benzyny wpływają też na inne ceny w końcu a jakieś rozruchy na bliskim wschodzie to okazja do podwyżki cen na rynkach światowych. I o co te rozruchy o jakiś niskobudżetowy film w którym powiedziano prawdę o mahomecie bo to rzezimieszek i pedofil był ale święte islamskie krowy zawsze znajdą powód do wszczynania rozrób i później jeszcze w ich mediach bronią, a oni mordują chrześcijan i innowierców i nikt się do nich nie przyczepia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Zgadzam się z Tobą. Islam to stara kultura, bardzo dziwna z punktu widzenia przeciętnego mieszkańca Europy. Zobaczymy jak to wszystko się rozwinie. Rosnące ceny transportu w końcu obniżą popyt na rynku i ceny będą musiały spaść... albo i nie ? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosnące ceny transportu w końcu obniżą popyt na rynku i ceny będą musiały spaść... albo i nie ? :roll:
no chyba nie konieczne ostatnie lata to przecież rozwój transportu samochodowego jak i lotniczego a ceny ciągle rosną a najb. bogaci sie na tym świat arabski, Rosja no i koncerny paliwowe. Z punktu widzenia geopolityki a także zwykłych zmotoryzowanych powinni jakieś inne paliwo, napęd wymyślić no ale koncernom paliwowym z tym nie po drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2Proof, a ja dziwię się chłopakom, że obcują z takimi "Kobietami", może przytoczę taka mądrość ludową: "Z wróbla nie zrobisz wrony, z kur.. nie zrobisz żony" :mrgreen:

 

ano właśnie... mam tą nieprzyjemność żyć obok takiej sytuacji i naprawdę nie wiem co czuć w związku z tym chłopakiem, który śmieje się z tej laski, wyraża się o niej niepochlebnie, określą ja wymyślnymi epitetami, wstydzi się jej, ALE jej najwyraźniej pozwala myśleć, że ma go owiniętego wokół palca bo on 'przynajmniej użyje' i 'co ma biedak zrobić, jak sama mu się do rozporka pcha'... ale dziewczyna ma interes w takim postępowaniu. teraz pytanie czy laska jest taka głupia i pochłonięta sobą, że tego nie widzi, czy jej to nie przeszkadza bo jest tak bezwzględną su.ą. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szmaty wykorzystujące uczciwych ludzi "na dziecko"

kornelia_lilia, nie rozumiem? Uczciwy czlowiek jak umoczy bez zabezpieczenia i wpadnie to raczej nie czuje sie wykorzystany tylko odpowiedzialny za to co splodzil

 

Brawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, nie chodzi o ojców tych dzieci.. W sumie niestety jest wielu takich facetów, którzy mają gdzieś fakt, że zostali rodzicami. To też mnie strasznie wkurza. Gdzie ich poczucie odpowiedzialności za to małą niewinną istotę :roll:

 

I pogoda, zimno mnie wkurzają :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, nie chodzi o ojców tych dzieci..

Rozumiem, że chodzi o sytuację jak laska zachodzi w ciążę i wmawia ojcostwo komuś kto nie jest ojcem?

Bo tak zrozumiałam.

W dzisiejszych czasach przecież łatwo to sprawdzić można, są testy DNA.

Z tym, że je sie robi raczej po urodzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ala1983, warto sie tym wkurzac? Ich nie zmienisz..wazne ze Ty jestes w porzadku

Chcąc czy nie chcąc to wkurza, szczególnie jak się pracuje z takimi ludźmi, za niecałe 4 tygodnie mogę zostać bez pracy. Firma może oszczędzić zatrudniając na moje miejsce np. stażystę, co mi dano ostatnio do zrozumienia :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, To też, inną sprawą są moje zaburzenia o których moja szefowa się niedawno dowiedziała. Chciałam, żeby wiedziała, myślałam, że zrozumie (jej matka popełniła kiedyś samobójstwo), że będzie mi przez to lżej. I też tak było na początku.

Widać przemyślała sprawę i pewnie boi się, że będę często na zwolnieniu siedziała, czy coś.

Poza tym, przez moje stany lękowo depresyjne nie jestem tak produktywna. Mam duże problemy z koncentracją, pamięcią, jestem spowolniona psychoruchowo, wszystko razem sprawia, że dużo wolniej pracuję. Jej to jak zapewniała, nie przeszkadza, ważne, że pracuję, ale...

dużą rolę odgrywa w firmie jej partner, który nic nie robi a tylko pokazuje palcem. Iona jest pod ogromnym jego wpływem, zbliża się koniec umowy i dosłownie widzę jak z dnia na dzień coraz bardziej ją przekabaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Mi też jest przykro.

Cwaniactwo tego faceta imponuje mojej szefowej a mnie przeraża ta cecha. Tak samo jak chciwość.

Pod tym względem się dobrali.

 

-- 15 wrz 2012, 15:26 --

 

Michuj, Ona już dawno podejrzewała i było ok. Wszystko zmieniło się jak on się dowiedział.

Wiadomo, że nie zrozumie tego osoba, która skończyła jedynie szkołę podstawową, nic w życiu nie osiągnęła, a jak już to przez kombinowanie. Dla takich osób zawsze najważniejsze będzie trzepanie kasy za wszelką cenę. :-|

 

-- 15 wrz 2012, 16:04 --

 

Potrzebuję wsparcia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×