Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samookaleczenia.


Samara

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jako, że kiedyś sporo się w tym wątku udzielałam, postanowiłam się odezwać.

Od prawie roku radzę sobie bez ostrych narzędzi pod ręką. Czasem jeszcze zdarza mi się np przywalić w coś w złości, ale sporadycznie, w samotności. Nie chcę zapeszać i mówić, że już nigdy tego nie zrobię, ale wydaję mi się, że jestem na dobrej drodze. Niestety nie mam dla was recepty, gdyż każdy jest osobną jednostką. Pamiętam, że każdy robił to tutaj z różnych powodów, w różny sposób, w różnych miejscach, przez różne emocje, które tu opisywaliśmy. Trudno coś w tym temacie doradzić. Każdy musi sobie wyrobić swój sposób. Dla mnie to był impuls, który ciężko było przewidzieć i opanować, jednak jak się w to wgłębiłam zauważyłam pewne zależności. Sama wiem jak to niszczy nie tylko ciało, ale i umysł człowieka dlatego trzymam mocno za was wszystkich kciuki. Próbujcie. Pamiętam jak sama z żalem pisałam, że znów się nie udało. Widzę, że niestety coraz więcej ludzi to dotyka :?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, nie mam obecnie psychologa.Jestem umówiona na NFZ na 15 października,a do mojej ostatnio nie mam pieniędzy choć ostatni raz,formie pożegnania bym z chęcią się spotkała.Jakbym miała staż to wolałabym chodzić do mojej tym bardziej że przyjmuje i popołudniu nie nie musiałabym zwalniać się z pracy.W sumie od 2-ch lat nie jestem na terapii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, mam skierowanie na terapię długoterminową.

 

Pochlapałam sobie krwią moją ulubioną bluzę i nie wiem jakim cudem,ale też laczki.

 

Nie jest dobrze.Coś się ze mną dzieje.Może ma wpływ,że znów martwię się o samobójstwo parę osób z forum i to tak na mnie działa,że nie radzę sobie z tym stresem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×