Skocz do zawartości
Nerwica.com

Badania/testy psychologiczne


Wypalony

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z was zna jakies ciekawe "psychotesty" dostepne w necie dotyczece roznych aspektow osobowosci, preferencji itp.? Mysle ze ten temat moglby sie stac ciekawa baza linkow do tego typu testow.

Osobiscie bylbym wdzieczny za namiary na jakies testy okreslajace preferencje co do szeroko rozumianej "kariery zyciowej"- jakie studia, jaki zawod itd. Zdaje sobie sprawe ze takich rzeczy nie mozna traktowac jako wyroczni, ale moim zdaniem moga ulatwic podjecie decyzji, naprowadzic na jakis sensowny trop...

Jesli ktos znajdzie w necie cos ciekawego to prosilbym o zamieszczanie tutaj namiarow wraz z jakas krotka recenzja. Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, szkoda ze taki maly odzew jak dotad. Dla anglojezycznych, albo tych ktorzy pragna podszkolic swoj angielski polecam ta strone www.queendom.com/tests/ Rejestracja darmowa nie daje co prawda dostepu do wszystkich testow, ale i tak jest ich mnostwo i niektore, choc dlugie, sa naprawde ciekawe i pouczajace. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam dostac testy korporacyje oparte na ok. 500 pytaniach nawet przy ostrej sciemie nie da sie tego oszukac jezeli sa zrobione przez profesjonalistow. Pytania sa formulowane zawile i odnosza sie do podswiadomosci. Liczy sie czas. Dobre sa tez pytania wplatane w rozmowe miedzy oczywistymi sugestiami.

Jezeli chodzi o wiarygodne testy na choroby mentalne papiery z DSM-IV sa akceptowalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem u psychiatry, dostałem leki i za miesiąc zapisany jestem do psychologa, na badania

na czym te badania polegają? czego mam się spodziewać?

troche się tym będe denerwował jak sie data wizyty bedzie zbliżać... może nie ma czego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko rozmowa na temat Twojego samopoczucia. Co porabiasz w życiu, jakie masz problemy. Co Cię cieszy a co smuci i dlaczego. A jak było w dzieciństwie. Jak reagujesz na różne sytuacje itp. Nic strasznego. To tak jak rozmowa z lekarzem, tylko dłużej trwa i jest dokładniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×