Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory Prezydenckie + II tura


Gość Magdaa

Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:

    • nie wybieram się na II turę wyborów
      15
    • Jarosław Kaczyński
      17
    • Bronisław Komorowski
      22


Rekomendowane odpowiedzi

Korba Mazowiecki ? A mówi Ci coś - gruba kreska?

 

Bartoszewski nie jest profem - używa języka marginalnego - autorytet? Zależy dla kogo.

 

linka, sondaży nie szukaj na wp. tylko na PKW. Biedniejsi nie zawsze wybierają drogę naukową, warto o tym pamiętać.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

savior,mnie np kultura osobista i wychowanie tak jakoś nauczyły, że szanuje wszystkich ludzi ( no może poza mordercami itd). Nie muszę ich wielbić ani też obrażać nawet jeśli moimi autorytetami nie są....no cóż....każdy ma inaczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy, zobaczymy, 500 dni spokoju mamy przecież. ;) W Afganistanie wśród wojskowych wygral Kaczyński to też o czymś świadczy - brak zaufania do Bronisława i jego rządu.

 

Ps., że nie wierzy się kłamcom.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest taki mocny to dlaczego nie wygrał w Stanach Zjednoczonych?

 

Dlatego, ze Kaczyński i cały PiS to amerykańskie dupowłazy. Mało straciliśmy na amerykańskich wojnach, w które nas wpakowali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa to nikomu wierzyć nie można.......... :roll:

 

Rzecz jasna poza PiS-em. ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

No właśnie znak zapytania - czyli nie wiesz, kto oraz za jakich rządów nas wpakował?

 

Oczywiście, ze wiem- SLD ale PiS sukcesywnie umacniał te działania, pakując masę pieniędzy na ten poroniony pomysł, który niby miał zaowocować kontraktami dla Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOCca, przestań go wybielać na Boga ojca....ostatni prezydent był z pisu i co?

Pamiętacie tylko to, że rząd był PO - i wszystko na rząd. Teraz jak mamy prezydenta z PO to nawet jakby był rząd PIS to i tak zaraz powiecie, ze co złego to wina prezydenta.........

Ja rozumiem, że PO jest be i fe, bo kupa była i smród pozostał - ale wolę ich niż zamkniętego w sobie człowieka z poglądami nacjonalistyczno homofobicznymi, który nie był w stanie, nie chciał nawet rodziny założyć, jest zgorzkniały i samotny i jedyne co widzę to to, że popsułby i tak nie najlepszą politykę zagraniczną Polski starając się udowodnić jacy jesteśmy zajebiści i nikogo nie potrzebujemy....a Wujek Sam nam pomoże..... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bronislaw jest mistrzem wpadek - ale wolę jego Kaszaloty i wibratory niż Kaczyńskiego który wiadomo co o SLD mówił a teraz w dupkę im wchodził aż miło.

 

Swoją drogą szacun dla Napieralskiego :D nikogo nie poparł i ...dobrze. Chyba się powtórzę, z racji tego, że ze mnie lewicowiec z krwi i kości - mam nadzieję, ze Napieralski się nie wypali i wystartuje za 5 lat....w ogóle fajnie by było jakby w Polsce była prawdziwa lewica........liberałowie itd, a tak mamy jeden gar i pomieszane ze sobą wszystko....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczekacie się...cudu.

 

A kto tu spodziewa się cudu?

Ja osobiście chcę po prostu żyć we w miarę normalnym kraju. Bez wiecznego wywlekania ''trupów z szafy'' przy pomocy IPN- w celu dokonania odwetu za coś, co było 30 lat temu.

Od przeszłości bardziej interesuje mnie przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dziś w sklepie pan za ladą mnie dobił, wygłaszał swój protest dla wyników po czym powiedział:

-po co oni piszą w gazetach o tym Grunwaldzie(zbliża się rocznica) w Rosji w tym roku zginął prawdziwy król Polski, o tym powinni pisać...

 

:shock::shock::shock::shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i nie dowiedziałam się jakie mają wyborcy PiSu autorytety, jak myślałam "nie będziesz miał innych autorytetów poza mną"....

jakbym nie miała ugruntowanych poglądów politycznych i trafiła na ten wątek, to jedno jest pewne: zacietrzewienie i frustracja popleczników PiSu byłaby czynnikiem odstraszającym. jesteście dokładnie tacy, jak cały PiS - odstraszający swoją postawą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mo i nie pisz mi, że to nie są duże różnice:

Sondaż SMG na stronie wp.pl:

Wykształcenie wyższe:

Komorowski 66,2%

Kaczyński 33,8%

 

Możesz znać wiele osób które głosowały na PIS i są wykształcone, ale w skali kraju tak to niestety wygląda........

 

Akurat poziom wykształcenia nie ma nic wspólnego ze świadomością polityczną... Wyższe wykształcenie... jak dla mnie wykształcenie, to wykształcenie. ;) Nie ważne, czy to inżynier elektryk, czy elektryk po zawodówce. Obaj mają fach w ręku i wiedzę na temat zawodu, z tym, że każdy zajmuje się czym innym. :)

 

Może tu kogoś obrażę, ale wydaje mi się że na JK, w większości głosowały - tzw. moherowe berety i Katolicy-fanatycy.

 

Na Komorowskiego - ludzie nastawieni na otwarte kontakty i interesy z UE, krajami byłego ZSRR i naszymi nadbałtyckimi i południowymi sąsiadami (też członkami UE).

 

Poza tym, uważam że Władysław Bartoszewski, to człowiek, którego powinno traktować się z szacunkiem. Choćby, dlatego że działał w AK, uczestniczył w wydarzeniach Powstania Warszawskiego i był ministrem SZ. A, że daje "kawę na ławę" - to tylko się chwali. Przecież każdy ma prawo powiedzieć, co myśli.

 

PiS - też już nieźle nabluzgał na oponentów, tak samo jak i PO, czy SLD.

 

BTW, w tej dyskusji - niektórzy, robią, z co niektórych polityków męczenników vel pogromców zła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat poziom wykształcenia nie ma nic wspólnego ze świadomością polityczną... Wyższe wykształcenie... jak dla mnie wykształcenie, to wykształcenie. ;) Nie ważne, czy to inżynier elektryk, czy elektryk po zawodówce. Obaj mają fach w ręku i wiedzę na temat zawodu, z tym, że każdy zajmuje się czym innym. :)

Muszę się nie zgodzić - mówisz, ze osoba po studiach i osoba która skończyła gimnazjum czy zawodówkę ma jednakową świadomość polityczną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×