Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam bardzo przykro


Sebsun

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wszystkich powitać, ale bardzo przykro.

 

Mam nawrót choroby (depresja) i postanowiłem zarejestrować się na forum w celu znalezienia grupy wsparcia i osób, które mnie może zrozumieją (odczuwam wszechobecną pustkę).

 

Gdy wszedłem na Czat i spytałem, czy jest ktoś z Warszawy zostałem od razu zbanowany. Zrobiło mnie się niezmiernie przykro, że zostałem potraktowany jako intruz lub osoba podszywająca się pod kogoś.

 

Jeśli mógłbym, z chęcią wybrałbym się na zlot (choć jestem nowy). Myślę, że wówczas rozwiałbym wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam stałego łącza internetowego i łączę się przez telefon (pakiet PLAY on-line). Jeśli masz pojęcie (a zakładam, że tak) o przydzielaniu zmiennych IP i zakresu 'ipeków', to wiesz, że sam nie wybieram IP, tylko zostają one przydzielane losowo z danej puli.

 

Nie musisz mnie przepraszać. Porywczość i często podejrzliwość są 'domeną' nerwicowców, co sam przerabiałem. Dlatego też mam może ciut więcej dystansu do innych niż Ty.

 

A to wcale nie oznacza, że sam nie mam problemów. Mam i to ogromne. Nie wiem, czy nie potrzebuję hospitalizacji, mimo iż w miarę składnie piszę, to czuję się podle i unikam ludzi (depresja, fobia społeczna, zaburzenia osobowości). Dlatego też chciałem po ludzku porozmawiać, bo bardzo ciężko mi znaleźć człowieka, po prostu człowieka...

 

Podobno nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, więc może zamiast czatować poprzeglądam forum.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za rozczulanie (piszę przez łzy).

 

Jeśli ktoś mi nie wierzy, mogę jutro, gdyż dziś jest chyba za późno (choć i tak mam ogromne problemy z zasypianiem) z jakimś Waszym znajomym forumowiczem się spotkać w Warszawie. Chyba, że po prostu poczekacie do zlotu (zrobię wszystko, aby być 9.maja) w celu mojej weryfikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jeden z naszych ludzi ds. weryfikacji danych tylko czeka na nasz telefon. ;-)

Nie mam stałego łącza internetowego i łączę się przez telefon (pakiet PLAY on-line). Jeśli masz pojęcie (a zakładam, że tak) o przydzielaniu zmiennych IP i zakresu 'ipeków', to wiesz, że sam nie wybieram IP, tylko zostają one przydzielane losowo z danej puli.

Dokładnie wiem o czym piszesz i również znam dodatkowe sposoby weryfikacji osób wchodzących na czata. Być może faktycznie nastąpił dziwny zbieg okoliczności i mówisz prawdę, dlatego nie oskarżam Cie i nie blokuję dostępu do forum. Nie mniej jednak na czacie póki co decyzja nie zostanie zmieniona.

 

Wszystko można wyjaśnić po niedługim czasie. Pamiętaj, że najwięcej o danej osobie mówią nie słowa tylko czyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×