Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

ladywind, tak, na każdej wizycie mówię lekarce, że nie mogę spać! Przecież ja czasami zasypiam ok 7-8 rano! I po chwili muszę już wstać. Biorę teraz cały czas pernazynę na noc i.. mam dalej duży problem z zaśnięciem, czasami prze4śpię 4-5 godzin, to dla mnie dużo. Lekarka powiedziała, że teraz leków mi zmieniać nie będzie, bo za 2-3 tygodnie przyjdę i powiem, że już dany lek mi nie pomaga, więc trzymamy się jednego. Rozglądam się za nową lekarką, bo ta mnie coś denerwuje... jakbym sobie zmyślała, że nie mogę spać. To, że ona może, to nie znaczy, że ktoś też może spać. Mam bardzo dużo nauki i nie jestem w stanie się nawet uczyć. Poza tym znowu mam wysokie ciśnienie :why: i w ogóle mi źle... :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idle, no widzisz, masz świetną, szczuplutką buzie, której Ci po prostu zazdroszczę! :P a ja mam buzię mega okrągłą, której po prostu nienawidzę! Na ost. zdjęciach co wrzuciłam jestem szczuplejsza i może tak tego nie widać, ale w rzeczywistości jest meegaa okrągła! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

izzie, moja jet kwadratowa, ale zasłaniam włosami ;) masz śliczną buzię i nie gadaj mi tu! :nono:

 

-- 28 lut 2012, 19:53 --

 

slow motion, maleńka, nie zgrywaj koksa 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×