Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 13 lut 2018, 16:43
Kupiłem dzisiaj pendrive i czuję się oszukany bo na stronie internetowej pisało że kopiuje pliki z prędkością 10Mbit/s a tu zaledwie kopiuje z prędkością 4Mbit/s :bezradny:

Prawie nic dzisiaj jeszcze nie spamione.

Spamowa wyspa

przez Liber8 13 lut 2018, 17:04
JERZY62 napisał(a):Kupiłem dzisiaj pendrive i czuję się oszukany bo na stronie internetowej pisało że kopiuje pliki z prędkością 10Mbit/s a tu zaledwie kopiuje z prędkością 4Mbit/s

JERZY62, może jest tak, że pendrive ma odczyt 10 MB/s, a zapis 4 MB/s.
Sprzedawca zapomniał albo celowo nie podał prędkości zapisu :D Nie wiem, nie znam się, ale wszystkie pendrivy mają wyższy odczyt od zapisu :D

Spamowa wyspa

przez JERZY62 13 lut 2018, 17:43
Liber8, no właśnie, prędkość zapisu jest 4Mbit/s a powinno być 10Mbit/s :-|

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Liber8 13 lut 2018, 18:01
JERZY62, ja bym na Twoim miejscu zrobił screena z prędkością odczytu i zapisu, następnie posłał te screeny mailem i zapytał się co jest grane.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 13 lut 2018, 18:24
wtedy dwa wibratory teraz gumowa lalka
https://www.o2.pl/artykul/policja-odzys ... 974921857a
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 lut 2018, 18:59
Dobry wieczór !

Naprawdę nie mam nic do bezsenności w weekendy, czy urlopy, ale w tygodniu to jednak koszmar. Jak to się dołoży do porannych somatyków... :hide:

Świat mi sprzyja, bo nikogo nie było, jak się dowlokłam do pracy i mogłam leżeć na biurku dysząc - Dam radę... Nie dam rady...
Jako, że o 12tej wzrastają mi zwykle wskaźniki funkcji życiowych, to jak wszyscy przyszli, jak gdyby nigdy nic siedziałam przy kompie. Pod koniec kolejne zejście, to robiąc za gorliwego Pracownika Miesiąca zabrałam się za przecieranie zadeptanego korytarzyka, aby podeprzeć się o kij od mopa. :roll:

Znalazłam pod papierzyskami w szufladzie mojego biurka w pracy 350 zeta. I nikt nie wie, co to za pieniądze. :shock: Zastanawialiśmy się szefem, że może kiedyś mi dał na jakieś zakupy firmowe i zapomnieliśmy o nich. A jako, że na pewno moje nie są, wylądowały w puszce firmowej i jutro zaszalejemy i kupimy masę papieru do drukarki, znaczków, herbat i w ogóle... :D

Miłego wieczoru!

Mirunia - odezwij się Kochana... :bezradny:

kia_ sportage, Twoja wizyta powinna być właśnie w toku, czekam na wyniki. :smile:

JERZY62, Rób jatkę. :smile:

neon, Ja zasnęłam, Ty wstałeś, ktoś musi pilnować, by świat się dalej kręcił... ;)

magic wolf, O ktoś tu też buszował po nocy... Ale że jeszcze miałeś siłę być czarujący o tej porze... Szacun. ;)

nieboszczyk, Chłopaki popili i poczuli się pewnie samotni. ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kia_ sportage 13 lut 2018, 19:51
Spoko kosmoStrada, odstawiam tzn zmniejszam dawkę do 1 dziennie. Muszę dawać radę na 1 sztuce. Dała mi dwa, wtedy, ale dlatego, że miałam sprawę w sądzie. W marcu kolejna i to nie jedna zapewne tylko będzie się ciągnąć jak flaki z olejem wypruwając moje przy okazji. eghhh Dziś nic nie kombinuję bo jutro mam wiesz co randkę w ciemno.
Gra miłosna jest jak jazda samochodem: kobiety wolą objazdy, mężczyźni – skróty”

Zupa z rzodkiewek

Spamowa wyspa

przez Reghum 13 lut 2018, 20:32
Eloszka.

Wracam z warsztatów, testuję PokemonGO - co się okazuje? Sygnał jest na tyle słaby, że pozycja postaci się nie aktualizuje. No dobra, wróciłem do domu, próbuję zainstalować test GPS'a jako apka - nie da się.
Wracam do domu, czytam - okazuje się że a) jest zablokowany app store b) jest zablokowana sama karta. No ok, próbuję usunąć kartę, ale nie mogę, może tak to działa w iPhone. Super Apple bulwo XD
Kartę zablokowało mi miesiąc temu jak puściłem przelew na informatyczne usługi i nadal nie odblokowało, ale do tego momentu miałem to w dupie bo mam gotówkę XD
Super Apple, które autoryzuje kartą zakupy nawet za 0.00zł!

Nawet nie wiem na co się wciekać, chińską podróbkę obudowy iPhone, bank BZWBK, czy Apple. Śmiesznie xD Czyli jak mam zablokowaną kartę to mam zablokowany i telefon i nic nie mogę na niego ściągać XDDD
Nie wiem czy mnie nie zablokowali za >aż jeden< przelew przychodzący krypto na naprawdę małą kwotę który i tak podchodził pod brak podatku XD SERIO.

Ehh.

A jak wam mija dzionek? Ja po 3 energetykach dzisiaj jestem a i tak nie czuję się pobudzony, to chyba oznaka że leki mnie już totalnie zamulają i chce mi się często spać i ciężko mi się programuje.

//EDIT:
Nie tyle co często mi się chce spać, co czuję się mocno przygaszony, nie tyle co zamulony co tak bez emocji, bez myśli. To chyba ta słynna sedacja i trzeba zmniejszyć dawkę :D Niby da się funkcjonować ale jak chcę jeszcze rozwijać się w programowaniu to okazuje się że nie mam siły siedzieć wieczorem.
Goodbye schizophrenia. At least for now.

Dev(): [GitHub | Twitter]
Diagnoza: [(F20.6) | Solian 400mg 1-1-0]

Spamowa wyspa

przez mirunia 13 lut 2018, 20:40
Dobry wieczór! :papa:

Zaglądam i czasami zerkam na Spamową, ale nie mam weny na pisanie. Czytam Was i widzę też pewną osowiałość Spamiaków... większość z Was nie śpi, każdemu coś dolega, jak nie na ciele, to na duszy.
Ech, kiedy to się skończy i poczujemy się lepiej, tak, żeby chwytać dzień normalnie, z odrobiną siły i radości... bez dolegliwości, które to utrudniają. :-|
Nadal mam kłopoty z nogami, jak jednego dnia lepiej, to drugiego łup... rano jest masakra, wstaję jak robot i człapię. :(

kosmostrada, przetrwałaś jakoś dzisiejszy zombiako-dzień... wcale się nie dziwię, że padłaś na biurku i ledwo dychałaś.
Coś się dzieje, coś fruwa w powietrzu, może to przedwiośnie daje nam tak popalić... bo ja poprzedniej nocy tak spałam w kratkę, wstawałam po 2ej, po 3ej i tkwiłam w kuchni jak ta gąbka na zlewie. Do pracy też nie wiem jak dotarłam. :bezradny:

Zdrzemnęłaś się troszkę po pracy, coby dotrwać jakoś do nocy?
Mnie się udało nieco kimnąć, bom ledwo siedziała przy herbacie poobiedniej...

He, to macie extra grosz w pracy na zbytki służbowe i papier :D ... może to jakiś cudowny desant? :D

kia_ sportage, zabrano Ci jedną dawkę, ale nic nie dano w zamian na sen, żebyś spała jak człowiek. :bezradny:

Dobrego wieczoru!
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez neon 13 lut 2018, 20:41
kia_ sportage, paczcie jaki leniuch, ja dziś 4 godziny spałe!

kosmostrada, szwagrze ajakze : ;)

Albo zgubiłem 400 zł albo zbunkrowalem tak, że znajdą je za 1000 lat na wykopaliskach. Mam taki zwyczaj.raz już tak straciłem 200 zl
bóg nam dokopie

Spamowa wyspa

przez neon 13 lut 2018, 20:51
mirunia, elo elo ;)
bóg nam dokopie

Spamowa wyspa

przez mirunia 13 lut 2018, 20:57
neon, cześć Chopie!
A może desantowałeś do szuflady Kosmo te 4 setki? :shock: ;)
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez neon 13 lut 2018, 20:58
Reghum, eloszka, nie pij energetykow bo to syff
bóg nam dokopie

Spamowa wyspa

przez neon 13 lut 2018, 20:59
mirunia, część babo, ojj zdecudwanie wolałbym je oddać kosmo niż zgubić. Ehh pieniądz to nie wszystko.
bóg nam dokopie

Sortuj wg