Czy ja slysze glosy?? :(

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Czy ja slysze glosy?? :(

przez Alexandra 20 sty 2015, 02:03
Ja nie dosyć że tak mam, to jeszcze te dialogi w myślach muszę ileś razy powtarzać, az będę usatysfakcjonowana (mam nerwicę natręctw). Np. przychodzi mi do głowy jakaś wyimaginowana sytuacja np. że ktoś mi coś zarzuca, a ja w myślach powtarzam co mu powiem (np. 4 razy to samo, żeby było parzyście) i "słyszę", że ta osoba mi odpowiada, co mnie jeszcze bardziej nakręca.... Nie jest to głos, bardziej wyobrażenie, co ona mi odpowie. I nie sądzę, że mam schizofrenię, ale jutro idę do nowego psychiatry pierwszy raz, to może czegoś się dowiem :D
Bo męczą mnie tak myśli natrętne, że już nie funkcjonuje nawet w pracy- myśli przeslaniają mi to, co mam zrobic w pracy.
Ola. Jeszcze będzie przepięknie,jeszcze będzie normalnie.
Offline
Posty
595
Dołączył(a)
28 maja 2006, 15:49
Lokalizacja
Wrocław

Czy ja slysze glosy?? :(

przez joaszka 20 sty 2015, 02:14
Też to mam. ,,głosy'' krzyczą na mnie, że są ze mnie niezadowolone, że schrzaniłam, że jestem do niczego. Te myśli są brutalne, natarczywe, mają takie ludzkie cechy gwałtowności. Pojawiają się zawsze, gdy jest cisza, na przykład gdy siedzę w wannie. Psychiatra wytłumaczył mi, że to przy nerwicy normalne i już się tak tego nie boję.
Mam różne ,,nienormalne'' zdolności, na przykład widziałam czasem aury, często przeczuwam, co zdarzy się w przyszłości, ale nie wiązałabym ich z żadną schizofrenią. Boję się tylko powiedzieć o nich Psychiatrze, bo powie, że wierzę w zabobony.
joaszka
Offline

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Przeskocz do