Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

[videoyoutube=bG4wROUE5aw&feature=c4-overview&list=UUxz5R9YQMRW5QqElbAlMqRw][/videoyoutube]

 

 

Nie sadze. Ale mysle ze cos wiecej bedzie anizeli nasz wzrok skierowany ku niebu. Czuje ze coś bedzie;) . Co do rozmiarow ISON. Porownanie z kometa enckie ktora na tym nagraniu jest 25 mln km blizej kamery a wyglada na znacznie mniejsza od ison. ISON szacowane przez nasa to 3.5 km srednicy a enckie kolo 5km. Widac ze jest inaczej

 

 

widac to w 3.33 minucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8) Ciekawe jak ten wirus zadziala juz na zombifikowanego czlowieka.

 

Odlamki...hm..a nie wiem..ison przelatywala w mniejszej odleglosci od Marsa i cos z tym marsem chyba nie do konca halo:). Dziwa jakos poswiate ma...ale co ja moge wiecej wiedziec jak nawet teleskopu nie mam...Bedzie co ma byc...gorzej jak ison zrobi na zlosc wszystkim i odbije sie od slonca pod innym kątem i fiknie prosto na nas....ciekawe jak to bedzie zyc ze swiadomoscia ze zostal miesiac zycia :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubudubu i to jest kurdę dobra myśl, zmajstruj coś z tych nagrań, że kometa leci na nas, mi też prześlij jedno :lol:

 

-- 25 lis 2013, 03:59 --

 

teraz tylko gumki skołować..albo nie co pieprzę po co jak jest szansa, że jednak pierdylnie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko wieslaw juz skonczylem a wątek i tak nie przetrwalby;P. Myslalem ze wątek o ufo troche pozyje ale te troche to byly 2 dni;p

 

 

No reiben juz majstruje :mrgreen: . Wysle kilku kandydatkom... 8) . Skoro Boga nie ma, świat sie konczy to hulaj dusza piekla nie ma:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=sw9ETYHtzis][/videoyoutube]

 

 

Ja gumy nie nosze to sa fiuta kalosze.haha , cytuje 1.34 minuta...caly dzien dzisiaj to za mna chodzi:D

 

 

light

 

Za tydzien świstnie juz za slonce..wtedy bedzie wiadomo gdzie podazy dalej:).. Nie za tydzien za 4 dni chyba:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tydzien świstnie juz za slonce..wtedy bedzie wiadomo gdzie podazy dalej:).. Nie za tydzien za 4 dni chyba:P

 

Będziesz na bieżąco z tym? Chciałbym być świadomy swojego finiszu, musze jeszcze zdążyć dobrze poruchać :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×