Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znieczulica


paulo/rybka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wzystkich mam pytanie czy ktos z was ma tak ze chce poczuc oddech tzn biorac wdech chce poczuc to powietrze a nie czuje wiem ze oddycham ale jest to strasznie uciazliwe i nic nie potrafie robic czym jest cieplej tym gorzej , pisalem juz post wczesniej ,,oddech'' tam sa napisane moje dolegliwosci ale zastanawiam s9ie czy ktos cos takiego juz mial i wie jak z tym walczyc wiem ze sie mowi przestac myslec itp ale ja mysle o oddychaniu caly czas i do tego wlasnie mam ta ,,znieczulice'' jest to okropne yuczucie ktore nie pozwala mi normalnie zyc bo nawet ogladajac tv mysle o tym i co chwile biore glebokie wdechy co mi nie p[omaga bo nie czuje oddechu i tak w kolko wstaje rano i mysle ze znowu caly dzien az do zasniecia bede sie meczyl , jestem swiado ze od tego nie umre bo caly czas zyje wiec tlenu mam tyle iile organizm potrzebuje , biore relanium juz 6 dzien ale na te dolegliwosci to on mi nire pomoze , moze ktos zna dobrego psychoterapeute z wroclawia bo nic nie potrafie zrobic nawet jak prowadze auto to mysle i kurde nie wiem co moge jeszcze napisac bo to mnie przerasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×