Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zmiany Liljany...


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Pisze dziś bo mam nadzieję że ten dzień będzie moim nowym początkiem..wczoraj byłam u lekarza to była kolejna wizyta,przemyślałam wiele..chce zacząć wszystko na nowo..usunąć z podświadomości moje 'duszenie się' bo ono tak naprawde istnieje jedynie w mojej głowie...mam wiele postanowień i będę dążyła do tej konsekwencji aby wprowadzić je w życie! Czy mi się uda...? hmm okaże się ale ja tak strasznie pragnę żyć!..śmiać się z rzeczy zabawnych:) płakać ze smutku..oddychać baardzo głęboko ..moknąć bo spadł deszcz..marznąć gdy jest mróz i śnieg..czuć ciepło kiedy moje ciało otula słońce..w tym wszystkim nie ma miejsca na 'nerwice' ...kiedyś chce zostać dobrą żoną..najszczęśliwszą matką jeśli będę mieć to szczęście tulić swoje maleństwo do piersi...mam tyle marzeń,planów! Będę wam wdzięczna za wsparcie jeśli będziecie chcieli dalej mi je okazywać...Może kiedyś napisze na tym forum 'udało mi się' i wam też sie uda! Pozdrawiam was ciepło 'nie umierajmy już na nerwy' bo życie jest czasem straszne i brutalne ale mimo to też fascynujące,tajemnicze i kolorowe..spróbujmy ŻYĆ tak jak potrafimy najlepiej dopóki mamy taka szanse!

 

Lila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×