Skocz do zawartości
Nerwica.com

zespół serotoninowy?


Saanna

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie - ja na citalu miałam tak

- poty

- podwyższona temp

- leki/panika

- tachykardia / wys ciesnienie

- bezsenność

- mrowienie, uczucie palenia

- zaczerwieniona skóra

 

Czy to był zesp. serotoninowy- zaden z lekarzy nie powiedzial co mi jest tylko kazal odstawic lek.

teraz zmagam sie z niskim cisnieniem, znów mam lęki (których nie mialam), boję się zasnąć, i teraz cierpie na bezsennośc. nie spalam w sumie ok 7 dni - tzn. spalam, ale bardzo płytko, niespokojnie (a przed lekiem kuźwa takich problemów nie mialam!!!! ) owszem spałam krócej itd, miałam podly nastrój, świat przez syzxbę, ale na boga, nie mialam takich problemów. Jak sobie pomóc. bo cis mam niskie, ale puls szaleje.

czy to był zespół serotoninowy? jak sie leczyć?

ps. babka mi dala ten cital, a ja mialam padaczke. tzn. petit mal, takie male gówno, raz na 10 lat jakies zaburz. swiadomosci, ale bez przesady

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszlam do psychiatry z tego wzgl, ze straciłam większośc zainteresowań, apetyt zmalal, również skarzylam sie na sen, ale bez przesady, wkurzało mnie bycie za szybą i odciecie od emcoji, zero, smutku, radosci, chęć rozpłakania się ale jakbym sie tylko napinala jeszcze, obojetnosc totalna. ale jakos mnie tak ludzie nie wkurwiali, dogadfywałam się, byłam w miare rozmowana. a teraz mam wrazenie watoliny zamiast mózgu, nic nie mówię, nie spię, zaczynam sie bać. dłuższy pobyt na zewnątrz mnie nuży a nawet lęka (co przed lekiem czulam sie lepiej na zewnatrz). Mam pustkę w głowie i wrazenie autyzmu. wypluta z emocji, alebo nagle sie rozrycze, jakbym tracila swiadomosc. no nioe wiem, wycinam sie.

 

Rany, a ja świat zdobywałam, stopem jezdzilam przez pol kontynentu :(. pragnęłam, kochałam. a teraz nie ma i tego i tego. libido = 0. jeszcze przed citalem hmmm bylam wrazliwa na bodzce, a teraz nie. raczej problem u mnie był w druga stronę ;)

 

-- 22 maja 2012, 19:21 --

 

poza tym brałam chyba xanax i nic więcej.

To nie wiesz co bierzesz?

nie pamietam. xanax brałam doraźnie. a nie non stop. z psychotropów to tylko cital

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, daj spokój. Ja sam nie pamiętam nazw leków które łykałem pół roku temu. A i teraz za każdym razem muszę na pudełko zerknąć co łykam obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ŻADNYCH INNYCH leków psychotropowych prócz citalu NIE BRAŁAM. Co do xanaxu, to brałam na sen i to też nie zawsze, meliska i to wszystko. napisałam wtedy chyba, bo nie byłam w stanie sobie przypomnieć, bo pamiec mi szwankuje. ciekawe jak ty byś funkcjonował bez tygodnia spania.

 

-- 23 maja 2012, 18:09 --

 

Dziżas k. ja p., po 10mg citalopramu nikt nie dostaje zespołu serotoninowego. To jest niezwykle rzadkie powikłanie, nawet w przypadku łączenia wielu leków serotoninergicznych. Ludzie, pierdolnijcie się w łeb zanim coś napiszecie. :roll:

 

wzajemnie

 

-- 23 maja 2012, 18:12 --

 

leków hormonalnych na tarczyce i przysadkę, nie ma sensu przytaczac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×