Skocz do zawartości
Nerwica.com

zły stan


bubbleslife

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem Anka mam 17lat.

Masz jakiś konkretny powód aby zrobić przykrość swoim bliskim, stracić najpiękniejsze chwile w życiu, widok tego jak wstajesz rano i widzisz jak dzień wstaje z tobą jak budzą się ptaki rośliny i zwierzęta? Jak się zabijesz nigdy nie dowiesz się co tak na prawdę mogłoby stać się w następny dzień, a ciebie by już nie było.

Ile masz lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 lat. hmm.

Musisz to przeczekać. Mogę opowiedzieć Ci historię gdy ja miałam lat 16...

Zacznę od podstawówki

Nielubiana, wyzywana, bita przez kolegów, problemy z nauką, w domu nikogo to nie interesowało.

Chciałam się zabić. myślałam nikt nie zauważy i wtedy.

Starsza o 3 lata siostra pierwszy raz się pocięła nie mocno.

Poszłam do gim.

Nie było lepiej. Gnębiona, wyzywana, nie chodziłam do szkoły bo grozili że mnie pobiją. Wyśmiewana.

Cóż było pięknego? Powrót do domu jednak przekroczenie jego progu znowu kłótnie obowiązki...Wybiegłam pewnego dnia z domu i nie wróciłam.

Gdzie byłam nie wiem. Nie mam pojęcia wybiegłam i biegłam. Gdy zrobiło się ciemno wróciłam nie wiem jak i skąd. Znam tylko kierunek dzięki psu z którym byłam trafiłam do domu. Byłam wykończona. Płakałam i myślałam..I wtedy dostrzegłam piękno miejsca w który się znajdowałam. Cisza, brak hałasu szkoły domu. Marzyłam. Wróciłam do domu i obejrzałam film który polecił mi znajomy pół roku temu

The secret. Obejrzyj go przed tym jak będziesz chciała się zabić .Taka sytuacja zmusiła mnie do obejrzenia tego hmm cudu? Marzyłam. Teraz gdy patrze na to z perspektywy to uważam że cud że jestem że jakiś tam film potrafi odmienić życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×