Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam, może się nadam...


Dunia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Podejrzewam, ze od paru juz lat cierpie na depresje. Ma ona chyba przebieg sezonowy, najciezsze nawroty mam co roku kolo pazdziernika. Moze to wynika z pory roku, a moze z faktu, ze wlasnie pod koniec pazdziernika, tych kilka lat temu, zostalam zdradzona. Bylam wtedy mlodziutka i szalenczo zakochana, postanowilismy jednak, ze sprobujemy sobie z tym poradzic, oczywiscie z pomoca terapeuty.

 

Nie chce zanudzac moja historia, koniec koncow jest taki, ze po kilku wizytach i przyjsciu lata poczulam sie znacznie lepiej, nie mialam tez mozliwosci kontynuowania terapii indywidualnej, wiec ja przerwalam. U partnera stwierdzono chorobe alkoholowa, ktora zreszta pozniej systematycznie leczyl, do dzisiaj oboje nie pijemy.

 

I teoretycznie powinno byc ok... a nie jest... nie wiem, co czuje, co powinnam czuc, nie widze sensu w niczym, co robie. nie robie zreszta pratkycznie nic... po prostu dramat... co roku zima jest koszmarem, ale potem jakos to sie juz uklada. bronie sie przed terapia, bo boje sie, ze okaze sie, ze bedziemy musieli sie rozstac. a ja nie wiem, czy nie chce tego, bo go kocham, czy dlatego, ze boje sie, ze sobie nie poradze...

 

No dopsz... koniec o mnie, mialam sie tylko przywitac... ale uznalam, ze wypada troche o sobie opowiedziec, zeby nie bylo ;)

 

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×